Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E60 klíma/fűtés?

BMW E60 klíma/fűtés?

Figyelt kérdés
Hogyan is működik pontosan E60-ban a klíma vagy fűtés? Nincs semmi kijelző mint pl. E90-nél, csak három forgatható gomb, annyit tudok, hogy a két oldali a két zóna hőmérséklete, középső a levegőmennyiség. De semmi hőmérséklet visszejelzést nem látok. Hogyan működik ott pontosan ez a klíma/fűtés rendszer?

2018. máj. 24. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan ugyan az a belseje és a kezelő szervek az E90-ben mint az E60 ban. Annyi különbséggel hogy valószínű az E60-od fapad így nincs benne digit klíma, csak sima 2zónás manuális klíma. Ha a kékre tekered hideget fúj, ha a pirosra akkor meleget.
2018. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs E60-am, csak vennék.De ott a digitklímának sincs kijelzője. E60-ban ilyen a "digit"klíma: [link]
2018. máj. 24. 10:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy kék hideg a piros meleg. De ha jól tudom a navi kijelzőjén is meg lehet jeleníteni a klímabeállításokat.
2018. máj. 24. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:
a beállításokban tudsz állítgatni dolgokat, de nem tudod megjeleníteni állandóra
2018. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval akkor a képernyő nélkül a kezelő gombokkal nem sokra mennék? És valakinek van tapasztalata, hogy mennyire jó megoldás ez például vezetés közben?
2018. máj. 24. 12:24
 6/7 anonim válasza:
Igy van. A menuben kell beallitani, itt alap felszereltseg az idrive nem kell külön kijelző hozzá. A középső gomb az on/off meg az erő. A bal oldali a konkret hőmérséklet, a jobb oldali meg egy álló fűtéshez hasonló, ha mondjuk álló motornál bekapcsolod a fűtést ezzel a gombbal, addig fog fűteni amig elég meleg a motor utána lekapcsol. Vagy ha pl bemész 5 percre a boltba melegen tartja a kocsit nem a hidegbe ülsz vissza.
2018. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Videókat néztem, de ott a kijelzőn sem jelenítette meg a hőmérsékletet. Szóval akkor azt úgy nem lehet beállítani, hogy pl. 23.0°C-os legyen a belső hőmérséklet, hanem csak érzés alapján, hogy melegebb vagy hidegebb kell-e nekem bent?
2018. máj. 25. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!