Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW benzin vagy dízel?

BMW benzin vagy dízel?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy E46-osom van, nemsokára váltanék, E90/92 vagy E60-ra. Melyiket ajánljátok inkább, a benzinest, vagy a dízelt? Megbízhatóság szempontjából kérdezem elsődlegesen. Azt már hallottam, hogy az 530i eléggé jó motor, de azért nem feltétlenül csak ezt keresem. Melyik motort ajánljátok leginkább? Eléggé tapasztalatlan vagyok dízel kapcsán, kicsit attól is tartok, hogy ha kitiltják őket a nagyvárosokból, akkor mi lesz. Ezért inkább a benzines felé hajlok, havi 1000-1500 km-t mennék vele. Mindegyikből 2006 utánit néznék mindenféleképpen. Van tippetek esetleg?

2018. máj. 24. 21:01
1 2
 11/15 D. Brasco ***** válasza:
Amig még egyaltalan van ilyen minel nagyobb benzinessel!
2018. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
azért is elsődlegesen az 530-as benzineseket szemelgetem.
2018. máj. 25. 10:38
 13/15 anonim ***** válasza:
mi a francnak egy 6 hengeres benzinesbe kettőstömegű? :D
2018. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 crudy ***** válasza:
Igaz, a hathengereseket iszonyúan ki lehet egyensúlyozni, de ha még van rajta egy kettőstömegű akkor még jobb lesz. Kényelmesebb és más alkatrészekből lehet gyengébbet használni. Ma már szerintem mindenbe van.
2018. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem ültem még hathengeres kettőstömegűs autóban csak simában de az meg sem moccan.... de már egy sima 4 hengeres benzines h astra sem rezdül meg úgyhogy elég hülyeségnek tartom...
2018. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!