Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen márkájú...

Szerintetek milyen márkájú motort érdemes venni a különböző fajtákból (krossz, sport, túra, endúró, chopper)?

Figyelt kérdés
Véleményt kérnék:)

2018. máj. 26. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kawasaki, Honda, Yamaha, Suzuki,
2018. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Az előző nagyon jól leírta. Ment a zöldkéz.

Talán még hozzá lehet rakni a Ducati, Aprilia, KTM, Husqvarna, Harley Davidson, Royal Enfield, Triumph, MV Agusta, Moto Guzzi, Indian, Benelli, Bimota, Laverda stb.

Márkákat is.

2018. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maradjunk a 4 japán márkánál szerintem. Az MV Augusta biztos nagyon jó, de nehezen fogsz alkatrészt találni hozzá, ráadásul nincs belőle chopper. A Harley-Davidson pedig a világ legszarabb motorja. Megbízhatatlan, szétrázza az agyadat, csöpög belőle az olaj, de minden arany árban van hozzá, csak azért, mert amerikai. Sokan meg benyalták az "életérzés" dumát. Egy Pannóniával is el lehet pöfögni 70-el, de valamivel olcsóbb, mint egy H-D. De elkalandoztam, szóval csak japánt.
2018. máj. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Krossz - KTM, sport - Kawasaki/Suzuki, tura - Honda/BMW, enduro - Husqvarna/KTM, chopper - Harley Davidson/Suzuki.
2018. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túrában elég erős a BMW. Én szememben a BMW-nek van a legjobb sportmotorja. Sajnos arban is erős úgyhogy a 4 japán márka nem lehet rossz választás.
2018. máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!