Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erdemes elmenekulni a rendor...

Erdemes elmenekulni a rendor elol?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy honda cr 250-esem van, meg nem talakoztam rendorrel, erdemes lenne elmenekulni?

Nem nagyon szoktam kozuton menni maxx foldutig.



2016. nov. 6. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
nemhogy érdemes, hanem üsd is el, úgy az igazi...
2016. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elmenekültem előlük a pedálos Verhovinámmal, de a végén elkaptak, mert beköptek..
2016. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jaa ez erdekelne mivel faluban lakok, ha sikerulne meglepni betudnak kopni? De honnan tudja kivan a sisak alatt?
2016. nov. 6. 19:59
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
A szupertrafipax atlat a sisakon,es retina azonositas alapjan azonnal tudjak a szemelyi szamodat!
2016. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Ma már minden rendőrautó tartalmaz arcfelismerő rendszert. Azt is meg tudja mondani a súlyod és a magasságod alapján, h ki vagy. Ez plusz opciója a Véda rendszernek, csak nem reklámozzák.
2016. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Erröl meg nem is hallottam. Amugy ez annyira pontos hogy ha lesutom a fejem,es mar ottsem vagyok akkor is beazonosit?

Amugy koszi a valaszokat!

2016. nov. 6. 20:27
 7/16 A kérdező kommentje:
Faluban ilyen eszementeket akik bent motoroznak, szoktak kergetni, es nem fogtak még meg oket. Azert kerdem.
2016. nov. 6. 20:30
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Ha behunyod a szemed félig és vicsorogsz meg grimaszolsz közben, akkor lehet h csak a szagminta alapján tudnak majd beazonosítani.

De vigyázz, csak az egyik szemedet húnyd be, mert a másikkal látnod kell közben. Amúgy is, egy szemről készűlt felvételt a bíróság sem fogad el.

2016. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%

Ébresztő! Csak kamuzunk itt neked! Bukó alatt nem tudnak azonosítani.

De ne légy tulok, nem érdemes elmenekülni! Kitörheted közben a nyakad, rosszabb esetben másban teszel kárt. Akkor meg nagy szarban leszel. Amúgy is, h elkapnak miután elmenekültél, úgy elkalapálnak, h nem lesz kedved többet menekülni rendőr elől.

Megoldás: nem mész jogsi nélkül közúton és nem utánozod a nemnormális barmokat!

2016. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Majdnem nevettem. :)

Ja neeem...:(

2016. nov. 6. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!