Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SX4 GC autóm van. Vettem...

Szila_1981 kérdése:

SX4 GC autóm van. Vettem multi kijelzőt mely hőmérséklet és fogyasztást is mutatna, de semmi értéket nem jelez! Mit lehet tenni? Gondoltam rà dugom és azonnal működik! Sajnos nem! Gondoltam talán itt több infohoz juthatnèk! Köszönöm a tájékoztatást!

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A hőmérséklethez kéne a szenzor. A fogyasztáshoz valószínűleg ECU-tól kellenek neki adatok, esetleg programozás kellhet, nem tudom biztosra. Nem lesz olyan egyszerű ezt megoldani. Típusspecifikus fórumban/facebook csoportban érdeklődnék.
2018. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hova kell rádugni? Mit vettél?

Ha OBD-csatlakozóra kell dugni, akkor elvileg a fogyasztást kijelzi, l/100km vagy l/óra formátumban, a hőmérsékletben nem vagyok biztos. Ha van is külső hőmérérő (amit pl. a műszerfalon kijelezhet), nem tudom, hogy elküldi-e.

2018. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ma mentem egy kört az autóval a fogyasztást mutatja csak az óra nem működik! Tegnap àllo motornàl probàltam ki akkor ezèrt nem mutatott èrtèket! A hőmérsékletet nem tudom hogyan kellene megoldani!
2018. máj. 30. 13:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosítok! Az óra és a fogyasztás jelző működik, csak a hőmérséklet nem kerül kijelzèsre! A meglèvőbfehèr csatlakozót dugtam rà miutàn a règi egyszerű òràt kiszereltem! Èn úgy tudtam csak rà dugom ès minden rendben működik! Ezek szerint rosszul tudtam! Köszönöm szèpen az értékes hozzàszòlasokat!
2018. máj. 30. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mégis úgy volt kábelezve, hogy működjenek ezek a funkciók. A hőmérő viszont valószínűleg igényelné a plusz szenzort. A külső hőmérsékletet általában külön szenzor szokta mérni, ami csak erre szolgál, így nem építik be olyan autóba, amiben nincs hozzá fedélzeti számítógép.
2018. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az újabb információkat! Pontosan mi lenne a teendőm, hogy működjön? Kellene vennem egy külső szenzort ès annak a kàbelèt rà tekerni arra a fehèr csatlakozóra amit le húztam a règi egyszerű óráròl? Nagyon csalódott vagyok, hogy nem jàrtam sikerrel ès nem működik mind a 3 funkció egyszerre szèpen! Annyira nem èrtek az elektronikához, de lehet hogy csak egy - kèt kàbel a jelzőhöz ès kapnà a jelet a multifunkciós kijelző! Nem akarom hagyni csak foglalkoztat továbbra is ez a dolog engem! Úgy szeretném ha szépen működne nekem!
2018. máj. 30. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!