Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdőként nagymotor?

Kezdőként nagymotor?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, eleinte nem érdekeltek annyira a motorok, viszont mostanság egyre jobban érdekel a téma, legfőképp a szabadsága miatt. Tervezem, hogy leteszem a közeljövőben(1-2 év) a motorjogsit, viszont még soha nem motoroztam. Mennyire nehéz egy kezdőnek technikailag megtanulni a motor kezelését? Tudom sokan javasolják h először kisebb motoron érdemes motorozni, viszont nem szeretnék ezzel időt veszíteni, és nagy motorral is lehet lassan menni a kezdetekben.

2018. máj. 30. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet nagymotorral is csak ha kissbbel kezdesz akkor bátrabb lesz gyorsabban fejlodsz. Igazából nem fogsz időt veszteni ha nem 1000re ülsz azonnal. Kezdesnek nagymotorok közül: Suzuki sv650, Kawasaki er6, szóval már 10 éve el kellett volna kezdeni motorozni akkor már 1000en ulnel de kezdesnek így ezek jók lehetnek. Első években ezeket sem fogod tudni kimotorozni ez 100%
2018. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nagyobb motorral is mehetsz, de csak óvatosan. Nagy késztetést érezhetsz arra, hogy jól felpörgesd, de a megállással gond lehet... Közlekedés során rutinosabbnak kell lenni, mivel nehezebb irányítani.
2018. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
600.asban vagy 1000esben gondolkodj, hosszabbtávra mindenképpen.
2018. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezrest kezdőként? Még 600-ast se!!!

Persze, ajánljátok csak neki az ezres motort ELSŐ MOTORNAK, ha azt akarjátok hogy a híradóban a Szellő István róla beszéljen legközelebb a balesetek rovatban! Idióták...


Lehetsz akármilyen higgadt, akármilyen nyugodt, nem lesz rutinod egy ezres motorhoz. Fejben is fel kell nőni hozzá, nem elég hogy 23 éves vagy és rátermett alkat. Ezek brutális gépek, el sem tudod képzelni. Nagyon sok tapasztalt, öreg motoros halt már meg, neked kezdőként még nagyobb esélyed van rá, ne tapasztald meg.



Egy 30-40 lóerős gép elsőre bőven jó szerintem.

2018. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha elkezded a korlátlan A-t akkor úgyis egy 6-650-es gépre fogsz majd ülni. Onnantól pedig már m1 lesz, mert visszafele nem szeretne lépni az ember. Én annó hasonlóan kezdtem sv650-en, az első motorom pedig egy z750 volt. (jó az első évben még csak barátkoztunk, de már 6éves a motor és még élek és a motor is egyben van)
2018. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még megnéz egy-két Max Wrist videót és jó lesz az 1000-es bástya.
2018. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Nem 1000-esben gondolkodtam elsőnek
2018. jún. 2. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:
De ne is 600as sportmotor mert az is 120lo 70lo max de az is nagyon eros
2018. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 A sportmotorban az a jó hogy ha nem forgatod 8000felé akkor egy SV650 jóval erősebbnek érződik. Ezzel arra akartam célozni hogy ha hülye valaki motortól függetlenül ugyan oda fog beesni.
2018. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!