Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó megéri ennyiért...

Ez az autó megéri ennyiért szerintetek? Mennyire jók ezek a típusok?

Figyelt kérdés

[link]


Két felnőtt, egy kisgyerek részére családi autónak, évi 5-6000km autózásra, 70-80%-ban városon belül. Évi egy alkalommal max Horvátország, Észak - Olaszország.


2018. jún. 3. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
2001-es évjáratért szerintem sok! Nekünk 2000-es suzuki van, örülünk, ha el tudjuk adni 200 ezerért... Ennyi pénzért legalább legyen 2006-os.
2018. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerencsére a piac árazza be, nem te.
2018. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez nem egy Suzuki 😀
2018. jún. 3. 14:29
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Lehet,hogy jó kis típusok ezek,de 17 éves,szerintem nagyon sok érte!
2018. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a tipus rendben van, jol is nez ki, jol felszerelt is. Az ar is akar okes lehet, de azt bele kell szamolni, hogy mivel ez mar tenyleg eleg oreg auto, valami aprosag, amire kolteni kell mindig elo fog jonni rajta. Masik dolog meg, hogy egy csaladnak azert akarhogy nezzuk ez nem nagy, foleg ha hoszabb kirandulasok is lesznek.
2018. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan a külseje, mint a képen, és nem is füstöl, akkor vedd meg.

Ezt minden országban ismerik, minden szerviz tudja javítani. (bárhol Európában, még itt is)

2018. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Főként a foswágen emblémáért fizetsz. Más márkákból olcsóbban kaphatsz hasonlót.
2018. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Meg kell nézni egy hozzáértővel, mert akár komoly bukta is lehet belőle. A jobb hátsó doblemeznél mintha purhab nyomokat látnék, a jobb első irányjelző pedig egyértelműen nem áll rendesen.. A km-t pedig duplázzuk meg és akkor talán valós lesz..
2018. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Korához képest nem néz ki rosszul, egy-két szemmel látható hibája van, amit előttem is írtak, csak hát ezért a pénzért egy 17 éves autót, itt szinte csak azt kell megfizetni, hogy VW, ha tetszik a típus nézegess Seat Cordobákat (ami különbözni fog: díszrács az elején, embléma a kormányon, ugyanis ugyanazon a gyártósoron készültek Spanyolországban) és abból is kapsz ugyanilyet nagyon max 450-ért.
2018. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pappermobil, mint minden VW. Kb. 5 km után depressziós leszel benne.
2018. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!