Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor vásárlás előtt állok és...

Krisz996 kérdése:

Motor vásárlás előtt állok és megmondom öszinten nagyon tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
3 versenyző van akik közt egyeltalán nemtudok dönteni föleg hogy abbol 2 nek nincsenek is fent a neten tesztjei szoval ezt a 3 at neztem ktm 390 duke, yamaha mt 03, yamaha r3 segitsetek mar nekem melyiknek milyen a felszereltsége, ereje, megbizhatosága (kizárolag az uj tipusok erdekelnek 2017 végétöl) de inkabb a szalon motorra gondolok?

2018. jún. 8. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Mindegyik megbízható motor, ha megadják neki ami elő van írva. Én a ktm-et vinném az biztos, igazi méregzsák, csapatós élménymotor, állítható futóművekkel.

2018. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindhárom megbízható. Gondolom a KTM picit drágább, a nagyobb cc miatt, viszont több lóerő. Szerintem fenntartásuk ugyanannyi nagyjából (fogyasztás, szervizek, alkatrészek). Kötelező biztosítás is nagyon hasonló, talán az R3-nak picit több.


Én az mt-t vinném szerintem.


Mint látod, ez elég szubjektív :) Akármelyikkel jól jársz, ha pusztán a nyers adatok érdekelnek.


Ha pénztárcád van mindháromhoz, akkor szerintem vidd el mindhármat egy-egy próbakörre, és amelyikkel szerelmbe esel (kinézet, kényelem, üléspozíció, összhang a motor meg közted), azt vedd meg.

2018. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van köztük KTM akkor KTM
2018. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!