Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Rajtam kivül van...

Dominik31212 kérdése:

Motorosok! Rajtam kivül van olyan köztetek aki valamilyen szinten kötödik a saját motorotokhoz?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy nem rég lett jogsim és hát sajnos egy pár nap mulva a jogsi megszerzése után a teljes blokkot cserélni kell a motoromon . Lett egy csere motorom , ami tökéletes , meg szép meg minden , de mégse érzem magam annyira biztonságban mint a sajátomon , és nem érzem magam annyira kényelmesen rajta. Veletek is volt ilyen , vagy csak én vagyok ilyen örült ?
2018. jún. 9. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a legtöbb ember így van, egy supermotosnak fél óráig remegne a lába, ha át kéne ülni 180 lóra. Nem ahhoz szokott, más hogy kerül leadásra a teljesítmény, külön világ.

Egy 600-as naked után is más dimenzióba repít egy gyorsasági, szóval teljesen érthető a reakció.


Ugyanez érvényes fordítva, nagy motorról pár kör erejéig felültem egy nagy robogóra aminek magasított kormánya van, úgy éreztem magam mint egy kezdő.

2018. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a nulláról építek újra egy Yamaha endurót. 2 hétig tartott csak az, hogy a vázról lekaparjam a festéket fémig. Az utolsó alátétig ismerem már a motoromat, és semmiért nem cserélném el. Télre pl be fogom hozni a szobába, hogy még pára se érje, és inkább a bútorokat viszem ki, hogy legyen hely. Gondolhatod, hogy mennyire ragaszkodok hozzá.
2018. jún. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, ez teljesen normális. Sokan nevet adnak a motoruknak, én is. Az már ritkább, hogy valaki nem adja el a motorját, akár akkor sem, ha kinövi, csak vesz mellé egy másikat. Én hosszú távra szeretek motort venni, nem 1-2-5 évre.


Az simán lehet, hogy objektívebben is kényelmesebb a saját motorod, nem kell ehhez kötődni hozzá... Nem egyformák. S amit nem szoktál meg, azon simán lehet kisebb a biztonságérzeted, ezek mind természetesek.

2018. jún. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát léynegében egy R1-röl van szó , amin teljes blokk cserét kell csinálni , az helyett adtak egy MT-07 et , mindenki csak kiröhög , meg mond ezt azt hogy az r1 nagyon kénylmetlen , de valahogy egyáltalán nem érzem magam jól az MT-n még nem is annyira kényelmes (szerintem) meg egyáltalán nem érzem magam rajta biztonságban...
2018. jún. 11. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!