Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme felkeresni őket,...

Van értelme felkeresni őket, vagy jogi úton már nem is érdemes fenyegetőzni?

Figyelt kérdés
2 hete vettem egy autót kereskedésben, másnap nem akart csak nagyon nehezen indulni, elvittem szerelőhöz ahol 1,5 hétig állt és elég sok pénzbe került a javítása. A baj nem a pénzel volt, hanem hogy ez mind rejtett hiba. A 8 napból már kifutottam drága szerelő miatt, szóval van értelme az eladót felkeresni? A javítás egy részét még be lehet rajta hajtani?
2018. jún. 10. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Fél év jótállás van az autóra, ez a törvény. Úgyhogy nyugodtan menj vissza és ha nem fizet, pereld be.
2018. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem futottál ki az időből.Elkövettél viszont egy hibát.

Ezt először megbeszélhetted volna a kereskedővel,hogy vállalja e a javítás költségeit,vagy te megjavíttatod.

Ezt így kellett volna.Holnap meglátogatod a javítási számlával és egyezkedjetek.

[link]

Itt sok mindent találsz erről.

2018. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Nincs!


Megveszel egy autót kereskedésben, gondod van vele, aztán

egy sufniműhelybe viszed...

Ahol ki tudja, mit vettek ki belőle!


8 nap az micsoda?!


Belenyúltatok az autóba, ez ennyi volt!

2018. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, meg fogom őket látogatni!
2018. jún. 10. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd jól elhajtanak és igazuk lesz!
2018. jún. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!