Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok?

Milyen motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A korlátlan jogsit fogok lettenni ès olyan motort szeretnèk amibe van is erő, 2utassal is lehessen vele menni, de nem eszik 6l többet. Tudnátok ilyet ajánlani? Max 600eFt ig


Főleg: chopper, cruiser, endúró, túraendúró ès naked motorok èrdekelnek :)



2018. jún. 10. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz motorozni? Nem kötekedésből kérdezem. Könnyebb lesz tanácsot adni ha megválaszolod ezt a kérdést.
2018. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagy motornál rá kell szánni a vételárra legalább 1.5M ft-ot, ez alatt nem igazán vannak olyan motorok amiket ajánlanék, én szabadidőmben mindig nézegetem a hirdetéseket hogy képben legyek, de 600-ért nem fiatal gépeket kapni már, mivel gondolom nem igazán van felesleges pénzed cserélgetni a motorokat


Túraenduroban akár mindennapi használatra jó választás volna egy Suzuki V-Strom, Nakedban meg amit megtudsz fizetni, és tetszik.


A fogyasztással kapcsolatban nem ígérhetek semmit, mert aki szenvedélyből motorozik az nem foglalkozik vele hogy annyit eszik a motorja mint másnak a személyautója.

Az érzés, és sebesség, az erők amik hatnak az emberre, a pénz eltörpül ezek mellett.

2018. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz sporttúra kategória, de esetleg Yamaha XJ600S vagy nakedből Suzuki GSF600. Sajnos túl szűkre szabtad a választékot, nehezen fogsz motort találni, vagy az igényeidet kell lejjebb venni, vagy több pénzt kell rászánni. Mondjuk a duplája már elég.
2018. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Èrtem, hat igen nem fiatalokat nèztem ilyen 2000feletti èvjáratúakat. Csak azèrt lènyeg az üzemanyag mert nem akarok kutat kötni mögè mert ismerősömnek volt nagy sportmotor azt mondta kútról kútra járt... Azèrt annyira jol nem megy sajna.

Ezèrt nèztem az 500-600ccm ig max motort. De megnèzem amiket soroltatok köszi ;)

2018. jún. 11. 04:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!