Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen veterán autót vegyen...

Milyen veterán autót vegyen egy fiatal?

Figyelt kérdés

Szervusztok!


Mivel lassan elég idős leszek ahhoz, hogy jogositványom legyen, elkezdtem azon gondolkozni, hogy milyen autót szeretnék, ha nagyobb leszek. Felkeltették az érdeklődésemet a (főleg keleti, de tetszenek a régi nyugatiak is) veterán autók. Mindig is szerettem az ilyen régi dolgokat, de csak mostanában jöttem rá, hogy nekem sokkal jobban bejönnek a régi autók (Lada, Polski Fiat, Trabi, skoda, Moszkics, stb).


Abban gondolkoztam, hogy némi spórolás után veszek egy felujitott régi autót, mivel nincsen olyan ismeretségem, elég helyem, szerszámom vagy időm ahhoz, hogy belekezdjek egy felujitásba magamtól. Természetesen mindez akkor, ha meglesz ez a jogositvány.


Nekem annyi kell egy ilyen autóban belül, hogy ne kelljen folyamatosan szerelni/ne robbanjon le akkor is, ha illető gyakorisággal viszem szervizeltetni, (azokért az okokért amelyeket felül is emlitettem a restaurációval kapcsolatosan, meg persze azért, mert nem vagyok annyira jártas ezekkel) és.. végül is ennyi a minimum vele.


Szóval, ahogyan a cimben is kérdeztem, milyen veterán autót vegyen egy fiatal?


És még egy kérdés: Magyarországon milyen online veteránautóközösségek vannak?


Köszönom előre a válaszokat! :-)



2018. jún. 21. 22:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
11-es! A kérdező nem írta meg részletesen az anyagi helyzetét. A Porsche használtan nem olcsó mulatság, de egy felsőközép újautós szintű anyagiakból élhető. Tehát nem is csúcsgazdagság kell hozzá, inkább megszállottság. 10es voltam, Porsche Club Pannonia alapítótag.
2018. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!