Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdekes, vicces, ciki történet...

Érdekes, vicces, ciki történetek az utakon?

Figyelt kérdés
Akár vezetés közben, rendőri igazoltatásnál, parkolásnál stb. Már az indulásnál éreztem ma, hogy valami nem kóser a gyomrommal. Megállok a pirosnál itt már tudtam, hogy baj lesz. Kicsaptam az ajtót, hajoltam volna ki de a biztonsági öv megfogott. Így szépen sugárba hánytam az ajtót meg a gatyám. Ami persze a gyalogosoknak nagyon tetszett... :D
2015. nov. 18. 17:36
 1/8 Gábor t ***** válasza:
100%
Sorban állok a benzinkutun, elöttem , pár méterre ketten beszélgetnek, a sor nem halad,--a bal ablakot kegyetlenül lefejeltem,a két ember néz rám értetlenűl ,,, le húzom az ablakot kihajolok,,, működik a kút? kérdezem. ezek nagyon el kezdtek röhögni, na meg én is :D
2015. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gábor t ***** válasza:
100%

Igazoltatás: zastavámmal mentem úgy 12 éve önindítóért,

mert, hogy nem volt rajta. Rendőrök le intenek , motor le állít, meg nézik a papirokat az autót, minden oké, -elköszönnek.... - elnézést van egy kis gond , most megyek önindítóért... toljuk meg?,,, jó lenne :) ,,,,azt mondja,, tegye másodikba! :D Betoltak, és még integettek és mosojogtak is :)

2015. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Kb. 2 éve történt télen. Nagyon hideg téli nap volt, egyetemről mentem volna haza vidéki buszjárattal. Ami persze az otthonomtól 15 km-re lerobbant. Mondta a buszsofőr, hogy nem tudja, mikor jön majd pótló busz, mert jelenleg nincs szabad busz ami értünk jöhetne. Én mondtam, hogy elindulok, menet közben telefonálok apukámnak hogy jöjjön értem. (Nagyon hideg kezdett lenni a buszon, mert nem tudta beindítani a motort, hogy menjen a fűtés, nagyon lehűlt a busz, ezért indultam el). Mikor elindultam, hívtam apát foglalt. Jó nem baj biztos fog hívni. 10 perc múlva újra hívom ismét foglalt. Rengeteget mentem a hidegbe, a legnagyobb szerencse az volt, hogy nem szakadt a hó. Mikor már egy háromnegyed órája sétáltam, az egyik csizmámnak a sarka kitört. Bicegve mentem tovább, végre sikerült apát elérni, aki mondta, hogy "semmi baj maradj a buszon mert anyádért indultam mert neki is lerobbant a busz" Mondtam, hogy oké apa de én már vagy egy órája sétálok hazafelé és a cipőm sarka is kitört. Apa lelkesen biztatott, hogy milyen rendes kislány vagyok, hogy spórolok a benzinnel. Mondta, hogy mint felveszi anyát elindulnak értem is. Letettem a telefont, amikor egy rendőr autó lassított mellettem. Ablak le, anyósülésen ülő rendőr kiszól, hogy nem-e fázok. "Mondom nem, tiszta nyári idő van" egyből jött a kérdés, hogy akkor miért sántítok a törött sarkú cipőben? Hát, mondom mit csináljak, menjek mezítláb tovább? Mosolyogva annyit mondott, hogy nem nyári idő van? A pumpa kezdett felmenni. Kérdezi, hogy mi történt. Elmeséltem a helyzetemet, hogy lerobbant a busz, a szüleim egy ideig nem tudnak értem jönni, kitört a cipőm sarka. Mondták, ha nem zavar, hogy nekik még a következő faluban van egy kis elintézni valójuk, utána nagyon szívesen hazavisznek. Persze győzött a gyermeki énem, aki szeretett volna rendőr autóban utazni, illetve az ablakon kiáramló meleg levegő. Be is huppantam a hátsó ülésre. Írtam apukámnak, hogy ne jöjjön értem, mert van aki hazavisz. Kérdeztem, hogy egy kicsit nem mehetnénk szirénázva? :D Be is kapcsolták, vigyorogtam mint a kisgyerekek a karácsonyfa alatt ajándékbontás közben. Elintézték a dolgukat a következő faluban mondták, hogy maradjak addig az autóba. Eszem ágában nem volt, kitudja mit csinálnak itt, még engem ölnek meg a végén. Kiderült, hogy az egyik rendőr lakik annál a háznál ahol megálltunk. Egy kisebb dobozzal, jöttek ki, elindultunk. Vicces rendőrünk aki az anyós ülésen ült hátra nyújtotta a dobozt tele puncsos fánkkal, hogy vegyek belőle. Persze bennem robbant a nevetés. Próbáltam lenyugtatni magam, a két rendőr meg csak komoly arccal nézett, hogy mi az én bajom. Amikor úgy éreztem, hogy oké lenyugodtam, rájuk néztem ismét nevető roham tört rám. Ekkor már ők is nevettek (gondolom azon ahogy én nevetek). Udvariasan visszautasítottam a fánkot, hiszen ők a rendőrök nekik kell azt enni. :D Végre hazaértem, láttam, hogy már a szüleim is otthon vannak. Megköszöntem, hogy hazahoztak, kérdeztem, hogy nem-e kérnek egy kávét, üdítőt. Bejöttek, szüleim megfagytak, hogy két rendőrrel toppanok be a házba. Ismét elmondom mi a helyzet. Anyukám hálálkodik, hogy milyen rendesek, hogy hazahoztak. Apa közben kávét főz. Anya eltűnik a spájzban. Mivel háttal ültem a spájz ajtónak csak hallottam, hogy anya jön ki a két rendőr pedig elkezd hangosan nevetni. Mivel nem tudtam mit nevetnek, hátra néztem, az én drága anyukám egy nagy tányér fánkkal jött ki. Persze ismét nagy nevetés (most már legalább nem csak én nevetek, hanem a két rendőr is.) Végül kb. háromnegyed órát voltak ott, meséltek vicces rendőrségi sztorikat. Mikor kikísértem, a rendőröket. Beültek, én szépen elindultam a házba mikor valaki kiabál utánam. Vissza fordulok, a vicces rendőr volt az (aki fiatal és helyes is volt). Vissza totyogtam az autóhoz, mosolyogva kérdezi, hogy nem-e adnám meg a telefonszámomat mert nagyon szimpatikus vagyok neki. Kértem egy papírt és egy tollat. Felírtam a számsort, odaadtam neki, megnézte. Érthetetlen fejjel nézett rám, hogy ez milyen számsor mert nem hasonlít telefonszámra. Elmondtam neki, hogy ez egy feladat, ha komolyan szeretné a számomat akkor meg kell érte dolgozni, mert hogy az a személyi számom, és az alapján ki tudja deríteni a számomat is. Fogta a fejét és csak nevetett. Végül elmentek. Fél óra múlva csörög a telefon, ismeretlen szám, felveszem. Hát persze, hogy a rendőr volt. Azt hittem nehezebb dolga lesz, de tévedtem.

Szerintem ebben a történetben volt érdekes, ciki és vicces is. :D

2015. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Előzőhöz: Hát ez nagy:DDD 😂
2015. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az életem azon a téli délutánon változott meg. :D Hála a lerobbant busznak :D
2015. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

#3-as

és összejöttetek? :D

Igazi filmes sztori :D

2016. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
50%
:DD
2018. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kis hülye gyerekként, friss jogsi.... Határban..... Toljuk a széjjel eső Fiat Punto t amíg megy megy. Es egy nagyobbat dobott a kocsi. ( 3an ültünk benn, én vezettem) es aki hátul ül megszólalt hogy valamit előbb látott el repülni. Kb 60-70et mentünk es beriszalt a kocsi hátulja. Bal hátsó kerek elrepült es a motorháztető re pattant majd el a faszba. Mindenki be volt szarva de mostmár csak röhögünk rajta
2018. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!