Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon, miért nem...

Magyarországon, miért nem takarítják ki az utakról a 10 évnél öregebb tragacsokat? Nyuhatabbra ez elterjedt dolog, itthon még csak nem is hallottam róla hogy terveznék.

Figyelt kérdés
Ezek a járművek már öregek, veszélyesek és nem éppen egészségesek a környezetre sem. Fenntartásuk pedig sokszor nagyon költséges. Annyiból már lehetne egy alacsonyabb kategóriás Dacia-t venni, ami eszik 3 litert 10 helyett és még a környezetet is kíméli.
2018. júl. 1. 18:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nyuhatabbra ez elterjedt dolog"


Mesélj még, mert én ilyenről nem tudok.

2018. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
akkor irány írország!
2018. júl. 1. 18:46
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mutass már nekem egy olyan Dacia-t, ami 3 litert fogyaszt, környezetkímélő, és kijön egy 10 éves autó árából, tehát kb. 1-1,5 millió forintba kerül.


Az emberek többsége nem engedheti meg magának, hogy új(abb) autókat vegyen, azzal közlekedik, amire telik neki. Egyébként egy 10 éves autó még bőven nem tragacs, ha jól karban van tartva, akkor se nem öreg, se nem veszélyes, és semmivel jobban nem szennyezi a környezetet, mint egy hasonló, új autó.

2018. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
én úgy gopndoltam, hogy a ráköltött fenntartás, szervíz, benzin pluszból, már lehetne venni hitelre egy normális olcsó alapfelszereltségü kisautót. Amúgy meg ha nincs rá pénze, ne autózzon! Van tömegközelekedés is! Ne rontsa a levegőnket! Írországban sem betiltják, pusztán már nem tud biztosítást kötni rá, vagy ha igen, az méreg drága... így inkább lecserélik az írek. ezzel szépen és finoman kiszorítják a régi roncsokat.
2018. júl. 1. 18:53
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A magyar emberek többsége orul hogy van valami a segge alatt.. nem mindenki teheti meg hogy új autója legyen hitelre
2018. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor legyen 1-2 éves autó, olyat biztosan kapsz már 1.5 millió forint körül! most csekkoltam le és VAN! 1.5 alatt amúgysem veszel autónak nevezhető járművet, maximum egy száguldó koporsót...
2018. júl. 1. 19:00
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Saját magadnak mondasz ellent az utolsó kommentedben :D

1,5 millióért lehet majdnem új autót venni, de azalatt nem lehet mást csak tragacsot. Hol itt a logika? :D

2018. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha nem találsz benne logikát, akkor szerintem hagyjuk abba a társalgást. általánosságban beszéltem! Ha nem esik le, nincs értelme a diszkurzusnak.
2018. júl. 1. 19:05
 9/24 anonim válasza:
75%
Nem azért kedves kérdező, de a kettő 10 éves Volkswagen Passat-unk ,,alig'' szervízzel rohadtul nem mondható tragacsnak...
2018. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Annak nincs értelme, hogy te a fejedet a földbe dugod és úgy üvöltöd a véleményedet, mintsem érdekelve a körülötted élők véleménye. Nehéz ember lehetsz, az biztos.
2018. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!