Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitol rezonalhat egy kicsivel...

Mitol rezonalhat egy kicsivel jobban a kormany, disel autonal, vlamint kivulrol is mintha oldalrol a hatso kerekeknel halk sipolast is lehetne hallani?

Figyelt kérdés
audi a3 8v 2 tdi

2018. júl. 2. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze az üzemanyag fajtájához...
2018. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

megj.: valamint kicsivel hangosabb is ilyenkor a motor.


Idaig ketszer fordult elo. Tegnap begyujtasnal es egyszer egy 45km út után. A fordulat nem emelkedik uresjaratban 1000 alatt van.

2018. júl. 2. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Kettőstömegű okozhatja a kormany rezgést menet közben nyomd le a kuplungot és figyeld meg akkor ha abbahagyja akkor kuplung es kettős tömeg csere, (motor leállításnál nem rezeg be nagyon a kocsi?) nem hagyja abba akkor futóműben lesz valami akar rozsdas féktárcsák nekem az okozta a galibát 1x. Befecskendezés, hogy startol? Szépen ? Vagy úgy mintha pár henger kapna üzemanyagot és utána kezd a többi működni ?
2018. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a fektarcsa rozsdás, azt mar mondtak h cserelni kell. Akkor ez miatt lehet?
2018. júl. 2. 13:12
 5/9 A kérdező kommentje:
*megj. utolso: te hogy vetted eszre eztet, hogy az okozta a galibat? neked is rezonalt? Amugy abba hagyta a masodik startolaskor. Idaig 2x fordult elo.
2018. júl. 2. 13:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Fékezésnél katasztrofálisan viselkedett a kocsi mintha szét akart volna hullani főleg az eleje es a hatso kerékagy meg a fektarcsak voltak rozsdásak. A kormányban szintugy remeg de nem tudok rajönni, hogy mitől, érezhető, nem vészes csak pont idegesítő
2018. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy ismerosomnek volt kopott feke egy astran. Nagyon surolodott mar fekezesnel.valamikor menet kozben is...ilyen meg nem jott elo. De egy pici hasonlo hangot mar en is hallotam itt is mar.


Azota kicserelted a fekeket. Jabult.megszunt a rezonancia a kormanyban?

2018. júl. 2. 23:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen nem szűnt meg de csökkent
2018. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

neztem a testveremnek is hasonlo motorja van , 3tdi es annak is rezonal a kormanya,szoval gondolom normalis...


Csak 2x tapasztaltam ezt a hangosodott motorhangot, kivulrol a kocsi oldalanal pedig valami halk sipolo-féle hangot

2018. júl. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!