Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Mennyire parasztok...

Motorosok! Mennyire parasztok a hazai autosok veletek szemben? Pozitiv-negativ tapasztalatokra vagyok kivancsi

Figyelt kérdés
Én mindig lehúzódok az út szélére csak hogy eltudjatok jönni stb, de most az a helyzet all fonnt hogy elkezdtem az A korlatlant es motorozni fogok :) vegre :) a legnagyobb felelmem a tobbi kozlekedo...
2018. júl. 6. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Keves taho van de az a keves eleg hogy kinyirjon :)
2018. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
hogy mennyire parasztok a hazai autósok? amennyire te vagy paraszt, mint hazai motoros.
2018. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
sajnos másodiknál a pont, amíg a motorosok többsége barom módon közlekedik (ki így ki úgy de nem normálisan) addig az autósok sem fognak jobban hozzáállni.
2018. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én motoros is vagyok, és autós is. Sportmotorom van, ennek ellenére azt mondom, hogy a motorosoknak nincs mit pattogni, mert a legtöbbjük elég tahón közlekedik (túl nagy sebesség, előzés bárhol, bármikor, mindenen átmegy, stb). Azt is hozzáteszem, hogy én is ilyen paraszt motoros vagyok. De nem is szoktam pattogni, ha neadjisten baj történik, akkor nem az autósokat fogom szidni, hanem viselem a felelősséget.
2018. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Laguna2 válasza:
Én is autózom, sport motorozom szerintem lassan kezd javulni a helyzet, egyre jobb az autósok hozzáállása. Motoros megy mert mindegyik megy hisz azért vette :D viszont ha én autózom én is lemegyek a porba ha meglátok 1 motorost a tükörbe, mert tudom hogy az életébe is kerülhet ami nekem csak az airbag füst kiszellőztetés a kocsiból. Tehát szerintem kezd javulni a hozzáállás, persze aki alapba tahó az az is marad.
2018. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
en meg nem lattam olyan motorost aki dugoban ne ment volna el a kocsik kozott, ez szabalytalan, ergo a motorosok nagyresze hulye paraszt, volt hogy nem fert el de akkor is raprobalt es nekiment a kocsi oldalanak. Ja es ha nem engeded el azonnal amint o moged er megy a mutogatas, hulye taho az osszes...
2018. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt a kresz engedelyezi! Kicsit frissitsd a tudasod papa, mar a dinok is kihalltak ha nem tudnad esetleg!

Allo kocsisor mellett, kozott elmehet a motoros!

2018. júl. 8. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező,


húzd alá kétszer az ÁLLÓ szót és rájössz mi lehet a problémája az utolsónak.


Ez a szabály nagyon szép és jó lenne, csak ezzel gyakorlatilag legalizáltak mindenféle sávok között, forgalommal szembeni szlalomozást stb. Ami a fent leírt közlekedési morál mellett halál.

2018. júl. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!