Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok/Hölgyek ti az autókat...

Lányok/Hölgyek ti az autókat vagy a motorokat szeretitek/preferáljátok jobban?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ti hogyan gondoljátok. Melyiket szeretitek jobban és miért?

2018. júl. 6. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A lakó autót , abba lehet feküdni, aludni.
2018. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyerekkoromba szemtanúja voltam egy elég durva balesetnek. Olyan nyomot hagyott bennem,hogy úgy se merek ráülni még egy robogóra se ha nincs beindítva. Egyértelműen autó, kirobbantani se lehet abból mióta van jogosítványom (pedig már balesetem is volt).
2018. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cső! Én fiú vagyok, figyelj a lányok én meglátásom szerint nagy többségben az autót! Én mind a ketőt használom, és mind a kettőt hobby szinten szóval nem munkába járni meg bevásárolni de gondolom te se ezért szeretnéd! Ha csajozni akarsz azzal nincs baj vegyél egy faxa autót és a nők egy rétegének tetszeni fog, valaki meg úgy is lexarja! De csak azért ne motorozz, hogy bevágódj a csajoknál! Én átéltem már nem eggy motorbalesetet láttam a barátomnak leszakadni a lábát, úgy szintén közeli ismerősömet meghalni! Arról meg nem is beszélve, hogy egyre több nő ellene van, persze van akinek tetszik! De persze ha motorozni szeretnél akkor üdv köztünk csak mondom ne ezért!
2018. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm :)
2018. júl. 6. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy fiatalon, a fiatal csajokat jól lehet szédíteni a motorral, élvezik a sebességet, meg a gyorsulást, ki is lehet használni, hogy egymáshoz közel kell kerüljetek (sportmotoron ugye a csaj át kell öleljen és kapaszkodjon beléd). Nekem már sikerült a motorral felszednem egy jó csajt, úgy hogy ráadásul elég komoly kapcsolat is lett belőle. Persze nemcsak a motor kellett hozzá, nyilván. Hosszabb távon viszont már az autó előnyösebb, esőben, szélben, hidegben már nem lesz kedvük a lányoknak a motorok fagyoskodni.
2018. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Őszintén egyszer nem ültem motoron, mint utas, de imádom őket. Már akkor kicsit boldogabb leszek, ha látok egyet elmenni az utcánkban, vagy megyünk át városba kocsival és eljön egy motoros mellettünk. A kocsi meg nekem igazából mindegy. Volt Citroen kisteherautónk, azt azért szerettem, mert magasabban voltunk mindenkinél, és a vezető apukám mellett ülhettem. Volt Volkswagen Phaetonunk is, ami a kedvencem volt, mert biztonságérzetet adott. Azt a kocsit már be lehet sorolni azért a luxus kategóriába. De azt sem azért szerettem mert lehetett vele menőzni, mert megnézték az utcán, vagy mert gyorsan ment. Inkább magát az autót szerettem, mint az érzést, hogy én egy drágább, szebb autóban ülök. Nem tudom érthető-e ez az egész, a lényeg, hogy nekem nem volt fontos a menőzés. Szóval én igazából nem tudom eldönteni. A motorokat inkább még csak nézegetem, és örülök magamnak, ha látok egyet, kocsiban utazni meg szeretek. 14/L
2018. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az autót biztonságosabbnak tartom. De a motoron meg nagyon élvezetes utazni. Talán a motor
2018. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!