Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az amit ti imádtok az...

Mi az amit ti imádtok az autóvezetésben? Hogyan élvezzem megint a vezetést?

Figyelt kérdés
Még 1 éve sincs jogosítványom, de már unom az autóvezetést hosszabb távon :( Szeretnék megint, felszabadultan vezetni, ezért kíváncsi vagyok mi az ami titeket felszabadít?

2018. júl. 10. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Buszozz egy kicsit a 40 fokban a reggeli vagy délutáni csúcsban és hidd el élvezni fogod újra.
2018. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En azt imadom ha nincs forgalom.

Mar nekem is kezd unalmas lenni mert olyan kornyeken lakok ahol mindig nagy a forgalom, kivetel hajnalban.

2018. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Egy célautóval persze hogy meglehet unni ideje korán az egészet, nekem van motorom is(190 lóerő/1000ccm) egy 1.6os H astra mellett, de én is jobban vágynék egy hátsókerekes 2 literes szörnyetegre, amivel hóban is el lehet csúszkálni, aláírom egy 1.6os bőven arra hogy gyorsan menjen vele az ember, de mégsem erre tervezték.


Autóban sosem tapasztaltam meg azt az érzést amikor remeg a kezem az izgalomtól, közvetlen indítás után

Első motoros utam után remegő lábbal szálltam le kifehéredve :)

2018. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne vezess hosszabb távokon. Egyébként az autó karaktere is igencsak befolyásolja azt hogy unod-e vagy sem. Egy gyenge kis tucatautóra nehéz vágyni egy idő után. Nekem van is kicsi, gyenge autóm, meg egy nem túl erős, de azért elég tökös 650-es motorom. Ezekkel járok dolgozni. A napi rutin unalmassá teszi őket, de ha felváltva használom akkor tudom értékelni őket. Egyébként nincs bajom az autóval, mert megbízható, hűt-fűt és még nem is csúnya. De télen, amikor nem motorozok, akkor nagyon unalmas vele közlekedni.
2018. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen autót van, de gyanítom egy kommersz népautó, ami ugyan hozza a kötelezőt, de semmi többet. A vezetési élmény az ilyen autókban nulla, szerintem ez lehet a gond. Kell egy jobb autót, ami vezetteti magát.
2018. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Daewoo Matiz
2018. júl. 10. 16:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor meg is van a probléma oka :)
2018. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Amint elindulok az autóval egyből teljesen felszabadulok,de ehhez azért kell a zene is :) mindig is az volt a vágyam,hogy végre legyen jogosítványom és "szabad" legyek, ne kelljen a tömegközlekedéshez stb igazodnom. Én kifejezetten imádok vezetni, férjem ennek kifejezetten örül mert ő annyira nem szeret.
2018. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 veterán vas ***** válasza:

Sosem fáraszt a vezetés, mindig örömmel ülök a kormány mögé. Sok éves autózás után, a mai napig találok a vezetésben szépséget és izgalmat.


/bár lehet, hogy egy öregedő Matízban én is sokáig keresgélném..../ ;)

2018. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kiskorom óta meg vagyok fertőzve, de olyan szinten, hogy Matizt is imádok vezetni, tehát mindegy hogy milyen gány autó, csak a lényeg hogy guruljon, és érezzem a haladást. Ha benned nincs meg ez a fertőzés, akkor az autózás nem a te világod, neked csak egy eszköz amivel eljutsz A-ból B-be. Persze egy jobb autóval még te is élvezheted jobban a vezetést.
2018. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!