Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gyönyörűségről? Érdemes megvennem? Köszike.

Figyelt kérdés
[link]
2018. júl. 13. 11:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
8%
Én tutira nem venném meg, penztemető
2018. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
15%
Sose vennék kombi autót!
2018. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
22%
Uristen ember,hogy néz ez a kocsi ki?,olyan,mint egy seggbekurellt széldeszka,amugy meg fos ricer japán,ennyiért kapsz már e36 touringot patika állapotba 150 lovas motorral és az még néz is ki valahogy...
2018. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%
A legnagyobb figyelmeztető jel, hogy az ár a kínálat legalját képviseli, ami alapján nem érdemes megvenni, hacsak nem vagy különösen kockázatkedvelő.
2018. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Konkrétan miért pénztemető?
2018. júl. 13. 12:36
 6/35 anonim ***** válasza:
50%
Az ár nem tükrözi az állapotot. Akkor vajon miért van alulárazva...
2018. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
44%
Újabb esete az olcsón jót vételnek. Olcsón jó autót NEM lehet venni. Engedd el. Egyébként szerintem is pocsék vizuálisan ez a fajta Lancer... Ez minden csak nem egy gyönyörűség
2018. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem undorító, már boccs! Elöl gömbölyű, hátul meg szabályos téglatest. És még piros is!
2018. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Leszek az első hozzászóló, akinek volt már ilyen Lancere, és koptatta is pár évig.

Japánban készül, megbízható. Fékbetéten és olajcserén kívül nem kellett másra költenem. Ülések nem túlzottan formázottak, de kényelmesek. Budapesti városi fogyasztás 7,5-8 liter volt, szerintem 7 literrel vígan el lehet járni nyugisabb vidéken. Kombi, annak minden előnyével. Külseje megosztó, sokak szerint nem szép, de ki nem szarja le? :-)

Képek alapján egyben van az autó, egyáltalán nincs túlárazva, sőt! Vigyél magaddal egy hozzáértőt, ha nincs szétütve, nincs olajfolyás, futómű rendben, motor nem füstöl, akkor bátran vedd meg, még nagyon sok évig ki fog téged szolgálni.

2018. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz. Te mennyiért adtad el?
2018. júl. 13. 14:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!