Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes lenne a motoromba...

Érdemes lenne a motoromba esetleg ezt az olajat tenni?

Figyelt kérdés

Mióta motorom van azóta a motul 5100 10w40 olajat rakom bele sosem csalódtam benne,egyszer a kawasakimba próbáltam kicsit olcsóbb repsol olajat nem voltam elégedett vele hangosabb és akadozó váltó lett motullal ugyan ez tökéletesen működöt.Nos a lényeg most kicsivel jobb áron találtam Repsol MOTO SPORT 4T 10W-40 es olajat most jelenleg egy honda cbr600f4i fs motorom van,érdemes lehet esetleg motul 5100 helyett ezt bele rakni,tudhat ez is annyit,vagy inkább maradjak a motulnál?


Egyébként így néz ki a csomagolása a repsolnak

blob:null/61fccfcf-3e71-4b59-975a-a95964df2836


Meg ezt írják róla

"Néhány szó a Repsol MOTO SPORT 4T 10W40 4L termékről

Repsol MOTO SPORT 4T 10W40 szintetikus motorolaj négyütemű motorkerékpárokhoz. Használata különösen ajánlott átlagos igénybevételnek kitett korszerű motorkerékpárokhoz. Magas szintű védelmet és ezáltal hosszú élettartamot biztosít a motornak. Télen és nyáron egyaránt használható. Alacsony hidegoldali viszkozitási fokozatának köszönhetően megkönnyíti a hidegindtást. Magas szintű termikus stabilitással és jelentős oxidációs tartalékkal rendelkezik. Magas szintű kopás elleni védelmet biztosít a motor és a sebességváltó alkatrészeinek. Precíz és komfortos sebességváltást biztosít. Használatával elkerülhető a tengelykapcsoló megcsúszása. Jóváhagyások:API SG JASO MA"



2018. júl. 13. 14:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!