Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E46 M3 mire érdemes figyelni?

E46 M3 mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

Mármint az alap bármilyen autók esetében figyelendő részleteken kívül mi az amit érdemes megfigyelni, esetleg típussajátosságok amik árulkodóak lehetnek?


Költségekkel tisztában vagyok, nem is a kínálat aljáról szeretnék választani, viszont hétfőn megyek egyet meglesni, addig is túrom a szakirodalmat, de hátha van valami amit nem nagyon említene, de érdemes ránézni.



2018. júl. 13. 03:58
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Az, hogy igazi M3, vagy csak M packet
2018. júl. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy viccnek szántad, vagy én fogalmaztam kétértelműen, de nem M-Packet amiről szó van.
2018. júl. 13. 08:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne ezt a kérdést márkafórumon feltenni, ott lehet hogy épkézláb válaszokat is fogsz kapni ezzel kapcsolatban.


Úgy általánosságban amik hibák szoktak lenni:

Csapágysor (kényes az olajra és ennek hőmérsékletére), SMG pumpa, Olajpumpa, hátsó bölcső bekötési pontjai, vanos.

2018. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy bár kultuszautó kezd lenni, de rengeteg típushibája van. Érdemes fórumokon szétnézni, de youtube-on is jó tippeket lehet találni, főleg ha tudsz angolul.
2018. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemes megvizsgálni, hogy törve volt-e. Ez önmagában nem lenne probléma, csak nagyon sokszor szakszerűtlenül javítják utána. Egyik ismerősöm fél éve szeretett volna venni egy ilyen E46 M3-at, de lemondott róla, mert 4 törve volt abból az 5-ből amit megnézett.
2018. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést inkább BMW a fórumon tedd fel? Tudsz németül? Szívesen küldök neked fórumokat
2018. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es! Mit jelent hogy kultuszautó?
2018. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!