Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autó hírdetésnél olvastam...

Egy autó hírdetésnél olvastam hogy lejárt okmányokkal rendelkezik amiknek a jellege külföldi. Szóval mik ezek az okmányok amiket nekem gondolom meg kell újjítanom és magyarra? Mennyibe kerülne? Ha lejárt okmányai vannak ki is van vonva a forgalomból?

Figyelt kérdés

2018. júl. 14. 19:58
 1/1 ppps válasza:
Ezt azt jelenti hogy az auto kulfoldrol behozott lejart muszakival. Honositani kell, regado stb. Van a neten ilyen kalkulator(keresobe ird be: honositas kalkulator) A jarmu koratol, motorjatol fugg ez az ar. Jótanács: ilyen auto vasarlasanal gyozodj meg rola hogy biztos magyarosithato e!! Inkabb vigyel magaddal vasarlaskor egy embert aki erti ezeket mert konnyen meglehet hogy hianyzik egy forgalmi vagy akarmi es mar csak bontasra hasznalhatod az autot!
2018. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!