Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosan cselekedett a rendőr?

Jogosan cselekedett a rendőr?

Figyelt kérdés
Külterületen motoroztam, világítás nélkül. Megállított a rendőr és egy 3000ft-os csekket adott a kezembe. De tudta, hogy nem vagyok 18 éves és nincs önálló keresetem.
2010. jún. 18. 16:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Hát ne haragudj kedves utolsó, de motoron mindig kötelező világítást használni. Úgyhogy ennek reflexből kéne jönnie, amikor elindulsz a motorral. Ennyi.
2010. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
jó hibázott, senki nem hibázik csak a kérdező, de akkor sem értem miért inkább a rendőr pártját fogja mindenki, ilyen esetéert figyelmeztetést kellene adni, vagy megállít megszólit, hogy gyútsd már fel mert hanem gond lessz ... nem játszani a nagy rendőrt, hogy én biza megbüntetlek...
2010. jún. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem véletlenül kötelező mindig világítani: százszor nehezebb észrevenni, mint egy kocsit. Egyrészt kisebb, másrészt a többség megy mint az állat és világítással sokkal messzebbről meglátod.
2010. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

jogsid ,motorbiztositásod volt?

Amugy ha lámpáért megbüntet akkor nagy g'ci,viszont ha az elöbb leirt kettő közül valamelyik nincs akkor sztem 3ezer forint nem a világvége és megusztad olcson.Ha csak lámpa nemvolt akkor elengedhetett volna.Amugy az én robogomon Yamaha jog és Yamaha Neo's a lámpa automatán felkapcsol.mindig ég,ha megy a motor

2010. jún. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Biztosítás is volt, jogsi is volt, égő készlet elsősegély csomag minden ami kell.
2010. jún. 20. 15:29
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
háháhá :D:D respekt :D:D:D ez ku.rva nagy volt robogód van? -- valahogy gondoltam xddddddddd :D:D::D
2010. júl. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Gebei Kristóf válasza:
100%
Teljesen jogszerűen bánt el veled a rendőr, mert lakott területen kívül és belül is egyaránt fel kell kapcsolnod a tompított fényszórót motorkerékpárral.
2010. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ma 02:57!


Örülök, hogy megnevettettelek :DD

2010. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

agyonbaszkodnék mindenkit, aki lámpa nélkül megy városon kívül. nem fogja fel a sötét barma, hogy nappal is kell a lámpa. majdnem ottmaradtam a családommal együtt egy ilyen fasztestű miatt, mert nem látszott a zöld színű autója az erdei úton, én meg kielőztem. és én lettem volna a hibás ha találkozunk.


hát fiacskám én kezed lábad eltörtem volna, ha én vagyok a rendőr.

2010. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!