Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy VW Golfot 7es Széria...

Tamás227 kérdése:

Van egy VW Golfot 7es Széria 2013a Automata DSG. Az a kérdésem vezetés közben mikor előre menetbe rakom elindulok aztán elengedem a gázpedált hagyom gurulni és valami zörgő kupogó hangot hallok az autó bal elejétől, csak kivülről hallom valaki?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt így lehetetlen diagnosztizálni...

Üresben gurulásnál is csinálja?

Meg kellene hallgattatni egy váltószakértővel

2018. júl. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
D/S-be berakom elindulok aztán pici gáz elengedem a gáz pedált és aztán hallom, viszont csak macska köves vagy köves uton... 2 hete vásároltam használt autószalonbol friss szervizzel...
2018. júl. 17. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Kereskedőtől friss szervízzel? Oké... Meg gondolom 30.000 km-rel...

A kérdésre nem válaszoltál, ha gurulás közben üresbe teszed, akkor is csinálja?

Viszont ha csak rossz úton akkor nem váltó baja van, hanem valami laza, törött, görbült stb, ami a mozgástól rezeg

2018. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Nem! csak amikor menetből, ell engedve gázpedál és hagyom gurulni ahogy mondtam automata. Az autot Németországban vásároltam egy elég nagy szalonból 46.600km. Fogalmam se nincs eddig bmw volt egy 18 éves autó annak nyomára tudtam bukkani mi baja volt...
2018. júl. 17. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor harmadszorra is, mert úgy látszik nem is tudod, hogyan működik az autód.

D-be rakod, elindulsz, amikor eléred a problémás sebességet, váltót N-be rakod és hagyod gurulni. Ha így nem szól akkor lásd fent...

Ha nincs szervízköynve akkor pedig irány egy 60.000 km-es DSG szerviz (DSG olaj+ szűrő) + vezérlés, olaj, szűrők stb.

2018. júl. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!