Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Silvia s15 tuning?

Kollár Dani 11230 kérdése:

Nissan Silvia s15 tuning?

Figyelt kérdés

Van egy Nissan Silvia s15-ösöm.

3,5 éve van meg semmi gond nincs vele igazából.

Eddig nem volt semmi átalakítva rajta. Mármint mióta megvettem.

Előtte kapott első-hátsó lököst, küszöböt, lánpabúrákat, szárnyat, sport ülést, kormányt.

Igazából a külső nagyon tetszik, igényesen van megcsinálva ( számomra igényesen)

A belsőben annyit változtatnék, hogy bal 1 be egy kényelmes "prémium" ülés kéne, barátnőm hátával problémák lettek és a kemény sport ülés nem tesz jót szerintem, valaki tudna ilyet ajánlani esetleg?

Belsőben pedig egy ismerősömnek volt egy Nissan skyline r-34-e.

Sajnos összetört, a motornak viszont nem lett gondja. Viszonylag olcsón meg tudnám szerezni a blokkot.

Ezt a blokkot szeretném bele tenni.

Váltó átalakítás.

Kipufogó, aki esetleg jártas ténylegesen az építésben, futőműhöz valami átalakítás szükséges vagy elég a gyári silvia?

Mielőtt jönnének a hozzászólások, azért itt teszem fel a kérdést mert r-34 és s15 topicban még nem érkezett válasz de ha érkezik is minél több véleményre lennék kíváncsi.

Értelmes válaszokat szeretnék kérni!

Köszönöm!



2018. júl. 18. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Lámpabúrát, jobb 1 be, és a motor átrakása lehetséges dolog? *
2018. júl. 18. 21:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nyugati vonalon mozgok, ezért a konkrét átépítést nem tudom részleteiben elmondani, de egy jó tanács. Ha magyar rendszámos a kocsi, akkor bele se kezdj a motorcserébe. Minden megoldható, csak pénz és idegrendszer kérdése. De összességében nem éri meg, amennyit költenél arra a motorra, hogy egy romhalmazból belefaragd a tiédbe, plusz kell hozzá minden sallang, futómű, fékek stb stb. és le tudd papírozni, az egy vagyon és baromi sok idő, energia. Raádásul még kérdés marad, hogy az autó többi rendszerével hogyan fog kommunikálni az ecu...

Amennyi ráfordítás ez lenne, jobban jársz, ha a saját motorodat felújítod és növelsz rajta teljesítményt, vagy eladod az autót és veszel erősebbet.

2018. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mikeXxX ***** válasza:
Azért ez nem ennyire egyszerű hogy fogom és cserélem a motort más az ecu a kábelköteg és sorolhatnám tehát ezzel az erővel teljesen mindegy hogy egy trabantba teszed vagy egy s15-be .
2018. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!