Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel jobb egy újabb...

Mennyivel jobb egy újabb hátsó kerekű autó télen mint egy régebbi?

Figyelt kérdés
Hali. Lassan kész a jogsim és nagyon megtetszett a bmw 420 kabriója . Ilyen 2015östől felfele akarok venni. Régebben ültem egy régebbi bmwbe és latyakos úton nyomott a söfőr egy kisebb gázt és dobálta a hátulját. A kérdés adott az újabbak csinálnak ilyet? Biztonságosabbak? Nem csúsznak ki?

2018. júl. 18. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gondolom vannak benne mindenféle abs,asr,meg elektronikus stabilizátor,meg a fene tudja mikkel teszik tele ezeket.

Ha nem tud valaki vezetni normálisan,akkor egy Trabanttal is ki lehet csúszni,nem kell felvenni az ólomtalpú cipőt.

:)

2018. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A hátsó kerekesnek az a lényege hogy kicsússzon. De egyébként ha megtanulod kezelni akkor semmi gondod nem lesz vele. Mindegy hogy régi vagy új, az a lényeg hogy tudjon vezetni a sofőr.
2018. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább egy újabb kérdés, - menőzök, beirom milyen kocsit " akarok venni " -
2018. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, de amiben én ültem egy kisebb gáznál dobálta a hátát. Az első kerekes meg simán közlekedett. Azt tegyük hozzá, hogy az első kerekes jóval újabb volt. És én a biztonságot mindenek felett tartom. Nem akarok télen fejre állni...
2018. júl. 18. 22:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem menőzni akarok. Csak érdeklődöm. Ha nem irom le a tipust meg a többi adatot akkor a kérdésre se tudnak normálisan választ adni.
2018. júl. 18. 22:58
 6/11 anonim ***** válasza:
3-as-nak igaza lehet,de én pl.egy kocsiból nem ítélek semmit,mert az csak egy külsőség,ami mellett lehet rengeteg fontosabb megoldandó (akár anyagi) probléma,ami nem látszik ki az emberek felé.
2018. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Vegyél első kerekes kocsit,ezermillió féle szép kocsit lehet venni.Ilyen egyszerű.
2018. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell szokni a hátsókereket, ennyi.
2018. júl. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen fiatal BMW-ben annyi dolog besegít, hogyha nem vagy autószakértő, meg sem mondod hogy hol hajt még télen sem. Egyedül az emelkedőn elindulással van még mindig baj a hátsókerekes autók esetében, abban még nem tud az elektronika varázsolni.
2018. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb, de egy 15-20 éves hátsókerekes se csúszkál. Gondolom neki ki volt kapcsolva a DSC-je.

Nekem egy viszonylag meredek, de rövid lejtő nem szokott gond lenni, a kulcs a téli gumin és a jó sofőrön van.

2018. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!