Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kombiba milyen matracot...

Egy kombiba milyen matracot érdemes venni kempingezéshez?

Figyelt kérdés
Honda Civic kombiról van szó, kempingezéshez gondoltam hogy nem sátraznánk hanem ketten hátul elférünk, csak kellene valami matrac vagy szivacs bele. Valakinek van-e ilyen tapasztalata, hogy olyat jó áron lehet-e kapni ami kompakt, nem foglalja a helyet ha nem használjuk.
2018. júl. 21. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
felfújható kemping matracot tartunk az autóba. Nagy egyterű családi autónk van, így kényelmesen elférünk és sokszor alszunk benne
2018. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az egyetlen probléma, hogy ahol a kerék van ott 85 széles, a többi helyen 110 széles a belső tér, arra gondolok, hogy lehet ott zavaróan felgyűrődik majd.
2018. júl. 21. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél 85 centi széleset.
2018. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vágass bele méretre egy 5-10 cm vastag habszivacsot, akár két darabból, hogy a hátsó ülést vissza lehessen hajtani.
2018. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Közben találtam egyet ami nem túl széles, talán nem lesz gond vele.

Habszivacsra gondoltam még én is, csak összehajtva is elég nagy helyet foglal.

2018. júl. 21. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell azt összehajtani. Benne hagyod az aljában, letakarod egy pokróccal és lehet rá pakolni. Így csak 10 centit vesz el a raktér magasságából.
2018. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaz, már rendeltem felfújhatót, ha nem válik be, akkor ezt is kipróbálom, köszönöm.
2018. júl. 23. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Vadkempingezni mentek? Es hova; mert mi is pont ugyanígy készülünk kirandulni..
2018. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!