Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes ilyen...

Szerintetek érdemes ilyen autót venni?

Figyelt kérdés

[link]


Akinek van tapasztalata Audi A3-mal írna róla, hogy kb milyen fenntartási költségekkel kell számolni, és milyen meghibásodások szoktak előfordulni?



2018. júl. 18. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt. Nem egy problémás autó, de ha előjönnek a gondok, akkor mélyen a pénztárcádba kell nyúlni. A 3 ajtós hátsó ülése jelképes, szomszéd utcába átviheted a haverokat, de hosszú úton kínzókamra. Nagyon szerettem, de bővült a család, úgyhogy kellett hátsó ülés is, ezért meg kellett válnom tőle. 240 ezrig hajtottam, 1.6 benzines volt,de soha nem volt vele különösebb gondom. A konkrét példány amit nézel nem tűnik leharcoltnak, de azért szerelő véleményét kérd ki, 270 ezer elég sok kilométer, sokminden történhetett az autóval ennyi alatt. Az állapot függ attól is hogy megkapott-e minden szükséges szervizt. Én félnék ennyi kilométertől, de ez alapján még nem szabad tovább görgetni a hirdetést.
2018. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!