Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vezet az autót, aki...

Miért vezet az autót, aki csak 30-cal,40-nel mer menni az 50-es táblánál?

Figyelt kérdés
A múltkor előttem egy hölgy alig 40-nel ment, előtte senki, másik sávban senki, megelőztem és láttam, hogy mint ha teljesen természetes lenne, ő 40-nek választotta meg a sebességet. Miért mennek ennyivel? Titeket is idegesít, ha indok nélkül választják meg?
2018. júl. 21. 14:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
63%

"Miért vezet az autót, aki csak 30-cal,40-nel mer menni az 50-es táblánál?"


Mert nincs olyan szabály, hogy nem lehet 50-nél lassabban menni! Engem az idegesít, ha valaki jelentősen gyorsabban megy 50-nél!

2018. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Ennyi fér neki bele a biztonságba. Miért zavar? Előzni lehet, de gondolom te se 70- nel mentél első alkalommal.
2018. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kell 70-nel, elég az 50.
2018. júl. 21. 14:52
 4/12 Beviz Elek ***** válasza:
62%
Persze, zavaró hogy haladnál (dolgozol, esetleg haza a családhoz stb), de van ennél rosszabb is, amikor városban 2x2 sávos szinte üres úton képesek egymás mellett szuttyogni és emiatt nem tudsz haladni.
2018. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

4# finom duda, villantas, ha nem veszik a lapot hosszú duda.


Azert kérdező!

Egy hosszú, egyirányú úton en sem mennék 50et, pedig mindenhol betartom alsó hatarkent a sebességet.


Jó a te esetdben ez más. 45-55 km szoktak menni óra szerint, de az máris elég ha laposabbak a gumik.


Engem az idegesít de nagyon nagyon, amikor egysávos úton megy 60at az illető!!! A 70 még talán belefér de az alatt, ha vadveszely sincs nem tudom elnezni.

2018. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Miért vezet az autót, aki 65-tel, 70-nel vagy a fölött megy a 50-es táblánál?
2018. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

"Miért vezet az autót, aki csak 30-cal,40-nel mer menni "


Ha traktort vagy lovaskocsit vezetne, akkor jobban éreznéd magad? Minden lassú jármű idegesít vagy csak az autósok? Mi alapján döntöd el, hogy indokolatlanul megy lassan?

2018. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

"...előtte senki, másik sávban senki, megelőztem..."

Akkor meg mi a gond? Ha nincs kirakva minimális sebességet korlátozó tábla, akkor annyival megy, amennyivel akar. Az ő magánügye. Nem volt senki más az úton, te siettél, megelőzted, mentél a dolgodra. Nem igazán értem min idegeskedtél. De létezik az idegességre gyógyszer. Ha szükséged van rá, szedd!


"Miért vezet az autót, aki csak 30-cal,40-nel mer menni az 50-es táblánál?"

A metró sem 50-nel megy az alagútban, de te csak 20-szal "mersz" menni a dugóban. Ezen az alapon azonnal add el az autódat! :D

2018. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Bármilyen oka lehet rá, velem is előfordult már hogy így mentem, pedig alapvetően gyorshajtó vagyok. 2x2 sávos úton pedig egyenesen nevetséges fennakadni ilyenen, ahol gázelvétel nélkül ki lehet kerülni a lassabban haladót.
2018. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Az út és látási viszonyoknak megfelelő sebességgel...

Ismerős a kifejezés? Ő ezt választotta.

Sőt van úgy hogy nem kifejezetten a te bosszantásodra megy lassan? Például keresett valit/valakit vagy műszakihibás a kocsija, a km órája csal, vagy most ül először ebben a kocsiban, vagy nem vezetett annyi millió km-t mind te, vagy most jár itt először.


Aki csak hajtani tudja a ménest, miért nem tudja kordában is tartani?

Aki siet miért nem helikopterrel jár?

Mennyivel értél a célodhoz később, hogy ekkora traumát okozot, hogy ki kellett írnod magadból?

Egyébként fontos emberek soha nem dietnek. Azokra mindig várnak;)

2018. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!