Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maximum fél millió forintig...

Maximum fél millió forintig milyen autót vagyek?

Figyelt kérdés

Legyen azért egy kis stílusa, illetve ne egyen 10 litert, illetve ne hagyjon cserben.

Volkswagen Passat 1.9 TDI (1998-2000-és évjárat): ezt nézegettem, megéri ennyiért, vagy csak a baj lenne vele?

Vagy milyen autót vegyek ennyiért?



2018. júl. 23. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a baj van vele, de nagyon sok baj lehet vele ha mellé nyulsz. Ha 500 ezred van autóra akkor de dízel Passatot, mert ha baja van, akkor a javítás könnyen meghaladhatja az autó árát. Én ennyiért csak benzineset vennék.
2018. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*ne dízel Passatot
2018. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből felejtsd el a dízel Passatot, inkább gondolkozz nem lelakott benzines III-as Golfban.
2018. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ford Focust.
2018. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd már meg nekem, milyen stílusa van ennek a az egykilenctédéjinek?


Tényleg kíváncsi vagyok mit esznek az emberek egy sefüle-sefarka formájú, lelakott, füstölő és kormoló autón?


Mert hogy én még nem láttam nem-feketén-füstölő TDI-t az is biztos...


Bár az is tény, hogy fehér színű, isuzu dízelt (opel astra) is láttam már fekete kormos seggel... XD

2018. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!