Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 B6 1.6 benzin alapjára...

Audi a4 B6 1.6 benzin alapjárati gond?

Figyelt kérdés

Hideg motornál indítás után egyenetlen az alapjárat és pukkadozik a motor,ha adok gázt akkor megszűnik és melegen sincs gond az alapjárattal.

Mi lehet a gond,lamda szonda légtömegmérő ki lett cserélve,állítólag van valami beszívott levegő nyomásmérő valahol a szívósor körül de nem találom,megnéztem a neten de semmi hasonlót nem találok.

Hol keressem alul felül oldalt,pasz.



2018. júl. 24. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Na, ugye milyen jó a technika fejlődése. Se alapjárati, se CO csavar, semmi.
2018. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Na igen,kerestem az alapjárati motort is,mire rájöttem,hogy nincs neki olyan,ekkor derűlt ki,hogy miért is van bekötve a hűtővíz a folytószelepházba.
2018. júl. 24. 13:38
 3/17 anonim ***** válasza:
Cserélj gyertyát, ha már rég nem volt cserélve.
2018. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom volt. Gyertya kábel, gyertya csere, ultrahangos injektor tisztítás megoldotta a problémát.
2018. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Gyertya nem rég volt cserélve,bár gyújtókábelek nem lettek cserélve.

Meg a gyújtás gond jelentkezne melegen is.

Ha az injektorokkal lenne gond akkor melegen is rossz lenne az alapjárat.

Szerintem valamiért nem dúsít rendesen,de nem tudok rájönni hogy mi lehet az oka,melegen minden oké,azért gondolom,hogy olyan alkatrészek körül kell keresgélni melyek a hideg üzemért felelnek.

2018. júl. 24. 14:52
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Vízköves lehet a hűtő rendszered. Tegyél vízkőoldót a hűtőbe, és cseréld le a hűtőfolyadékot!
2018. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Arra ne vegyél mérget hogy a gyújtás gondja melegen is jelentkezne. A hideg miatt dúsított keveréket nem olyan egyszerű meggyújtani mint a melegen már szinte tökéleteset.
2018. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A 6-osnak igaza van! A vízkő jelenti a legnagyobb problémát, mint a mosógépnél is.
2018. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A hűtőrendszer is tiszta tavaly mosattam át ecetes vízzel,bár nem e miatt hanem a fűtés miatt, egyébként nem értem az összefűggést az alapjárat és a vízkő között,meg szerintem ritka aki csapvizzel tölt fel egy kocsit.
2018. júl. 27. 08:13
 10/17 anonim ***** válasza:
Megvan a hiba?
2018. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!