Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 B6 1.6 benzin alapjára...

Audi a4 B6 1.6 benzin alapjárati gond?

Figyelt kérdés

Hideg motornál indítás után egyenetlen az alapjárat és pukkadozik a motor,ha adok gázt akkor megszűnik és melegen sincs gond az alapjárattal.

Mi lehet a gond,lamda szonda légtömegmérő ki lett cserélve,állítólag van valami beszívott levegő nyomásmérő valahol a szívósor körül de nem találom,megnéztem a neten de semmi hasonlót nem találok.

Hol keressem alul felül oldalt,pasz.



2018. júl. 24. 12:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát nincs meg,újabban már melegen is ugrál az alapjárat,pedig kicseréltem a gyújtó kábeleket is de semmi változás,többet vártam egy auditól,megbántam rendesen a megvásárlását.
2018. aug. 26. 17:57
 12/17 anonim ***** válasza:

A hideg üzemre nincs hatással a lambda szonda.


"beszívott levegő nyomásmérő" MAP szenzornak hívják.


Ritkán használják együtt légtömeg mérővel.

2018. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én kitisztítanám a fojtószelepet, meg a környékét valamint az alapjárat szabályozó egységet az un. alapjárati motort.
2018. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Injektor gond lesz, mint ahogy már írtam.
2018. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A szegény keverék hibakód mellé újabban dob gyújtás kimaradás hibakódot is,ki cserélem még a gyújtó tekercset ha ez sem vezet eredményre akkor keresek valami normális szakit.
2018. aug. 26. 20:11
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ki volt takarítva a fojtószelep is,nem igazán volt koszos de ki lett pucolva az is,nincs külön alapjárati motor,elektromos a fojtószelep.
2018. aug. 26. 20:40
 17/17 anonim válasza:

Üdv!

Sikerült rájönni, mi okozta a problémát? Hasonló cipőben járok.

2019. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!