Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vásárlás utáni...

Használt autó vásárlás utáni költségek?

Figyelt kérdés

Milyen és mennyi költséggel kell számolni egy használt autó (kb 1,3 millió) vásárlása után?

(átíratás, biztosítás, casco, szerviz, stb.)


Aki mostanában vett az biztos tudna nekem segíteni ebben a kérdésben.



2018. júl. 27. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Biztosítás,casco,szerviz stb ára már elég tág dolog

2018. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Várj megnézem a varázsgömböt,hogy hány éves az autó és milyen teljesítményű valamint azt is,hogy amit veszel majd mennyit kell szervizbe vinni.
2018. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én írattam át az enyémet, 60500Ft volt. Segítettem?

(csak átírás) Hogy jön ide a szerviz????

2018. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: használtautó vásárlás után érdemes elvinni szervízbe. Illik minimum olajat és szűrőket cserélni, továbbá érdemes vezérlést, esetleg fékeket is kicserélni. Ez beletartozik abba a költségbe, amit rá kell áldozni az autóvásárlásra.
2018. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is tisztában vagyok. De honnan a francból tudnánk akár csak megsaccolni is, hogy mennyit kellene rákölteni a kérdező autójára?

Amivel fixen tud számolni: átíratás, biztosítás (kalkulátorok alapján). A többi meg mehet 50 ezertől-500 ezerig.

2018. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!


A szerviznel egy alap árat szerettem volna megtudni, hogy mennyibe kerül egy ilyen. Amiket egy autón vásárlás után meg kell tenni. (Olajcsere, vezérlő stb)

2018. júl. 29. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Vezérlést nem tudhassuk. :-)

Én most vettem egy autót, nem nyúlok a vezérléshez, mert láncos motor.

Ha te vezérműszíjas autót veszel, annak az anyagára lehet 25 ezer és 150 ezer között is, erősen motorfüggő.

2018. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 veterán vas ***** válasza:

Szerviz "alapár"???

A műhelyek -ahol számlát is adnak- leginkább rezsióradíjban számolnak. Ez a vidéki 1-2 fős kis műhelyeknél 5000Ft-tól indul, és a márkaszervizek esetében 12000Ft-ig terjedhet.

Szinte minden javításnak szerelésnek van egy előírt norma-ideje, amit az említett összeggel fölszoroznak, így kapod meg a munkadíjat.

2018. júl. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!