Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autoalkatreszek24.hu és a...

Autoalkatreszek24.hu és a autodoc.hu-ról van valakinek tapasztalata? Nem átverés?

Figyelt kérdés

Most látom, h kinézetre meg árban is ugyan az a két oldal, és az itthoni árakhoz képest olcsóbb is vmivel. Volt már valakinek tapasztalata velük? Nem kamu oldal?


Kettős tömegűt, meg kuplung szettet akarnék rendelni, és hát azért nem szívesen szívatnám meg magam, majdnem 200e Ft-al.


köszi



2018. júl. 28. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
DMF+kuplunogt szeretnél venni akkor ajánlom a kuplungmester-t ( [link]
2018. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Te is innen rendelted? tapasztalat?
2018. júl. 28. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jot kuld akkor megszivtad
2018. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mikolasek válasza:

Sziasztok! A neten utána nézve a véleményeket, kétségek árán de bealdoztam egy rendelést mivel fél aron volt meg szállítassal is at itthoniakhoz kepest.

Azt mondom kellemesen csalódtam. A4 öninditot rendeltem es 22ezer lett a nemzetközi postaköltséggel együtt. Az árát utaltam, magyar számlaszamot adtak. Másnap jött az email hogy csomagoljak es küldik. 1 nap alatt itt volt magyarorszagon DHL. Persze a magyar posta 2 nap alatt tudta csak kihozni. A dobozon oldalt kisebb serüles. Az önindító meg egy dobozban jól becsomagolva körbe kibélelve érkezet sértetlenül. Tudom ajánlani ha szüksegem lesz valamire biztos itt nézem meg legelőször.

2019. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haverom autójába generátort rendeltünk Autodoc-rol. Vasárnap rendeltük meg , hétfő délután kapta haver az emailt hogy feladták stb... és csütörtökön már meg is kapta. A doboz amibe csomagolták meg volt nyomódva, de belül valóban jól be volt csomagolva, oldalt mindenhol jól ki volt bélelve fóliákkal meg habszivacsokkal és abba benne még egy doboz amibe maga a generátor volt. Teljesen hibátlan volt, beszereltük és már lassan 1 éve hibátlanul működik gond nélkül.
2020. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!