Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW-sek vezetési stilusáról...

A BMW-sek vezetési stilusáról elterjedt rossz véleménynek mi az alapja? Miért pont a BMW-sek lennének ilyenek?

Figyelt kérdés
Aki ilyen stilusban vezet (pofátlan, nem indexel, stb..) az miért vesz BMW-t?

#BMW #vezetési stilus
2018. júl. 31. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a sok proli meg ette 5 kiloert a kivenhedt retek BMWt és elkezdett vele boyracerkedni, sajnos az ilyen keretének miatt...
2018. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alapja hogy igenis a legtöbb bunkó sofőrt BMW-ben lehet látni. Ez nem azt jelenti hogy minden BMW-s bunkó, vagy más markájú autót nem vezethetnek bunkók. A jelenség oka talán az, hogy egy prémium márkába ülve megjön az ember önbizalma mert nagyobb, biztonságosabb, könnyebben irányítható, stb. És ront a BMW-ről alkotott véleményen az is, hogy sok huszonéves hülyegyerek hiszi azt, hogy ha beleül egy huszonéves leharcolt roncsba aminek BMW logó van az elején, akkor azonnal ő az utak királya.
2018. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb bunkó ember valóban bmw-ben ül,bár manapság azt veszem észre,hogy a volkswagenes fiatal fiúcskák is kezdenek erre a szintre lecsúszni.Egyébként azért pont ők mivel ez egy premium márka így,ha ebbe bele ülnek megjön az önbizalom és hirtelen azt kezdik érezni ők a tápláléklánc csúcsa autós értelemben.egyébként szerintem régen a bmw-sek se voltak annyira pofátlanok azóta jött ez be mióta lehet venni 300 ezerért egy bmw-t és akár melyik 17 éves vagy akár melyik legutolsó more is beleülhet egybe...
2018. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már az alatt az idő alatt amikor is vezetni tanultam, jó pár bmw-s játszotta a fejét, a roncs 3-astól kezdve egészen a pár éves modellekig, függően attól hogy ki vezette.

Korosabb 40-50+os emberek Mercivel, Audival, Lexus-al is türelmesek voltak mögöttem még zöld jelzésnél is amikor lefulladtam, a bunkó réteg "kopasz, szoláriumos dagadékok" meg előztek, dudáltak. Mondom a k***a anyátokat visszakapjátok még, idővel úgy is lett, és a mai napig van velük dolgom, kisebb-nagyobb rendszerességgel.

Időközben lett motoros jogsim is, hozzá egy jó erős géppel ~180lóerő

Ott még nem tartottam senkivel hogy lerúgjam a tükrét, de aki azt gondolja hogy nála nincs erősebb, annak próbálok mindig a szeme előtt lenni példaként.

Tokajtól egészen Rakamazig kergetett egy indulatos sofőr még pár éve, előzőleg sem vette magát észre és esze ágában nem volt visszavenni az arcából, kicsit fogócskáztunk utoljára még mutattam neki egy kis leckét, majd elhúztam előtte.


Egyébként teljesen más a vezetési stílus akár már városonként is, Debrecen felé olyan tempóval ment a DHL-es futár hogy a kanyarodó íven szinte borult oldalra a Fordja, szóval alapvetően márkától függetlenül akadnak vállalhatatlan megnyilvánulások, amit illene otthon a 4 fal között hagyni, de évtizedes autózás alatt mindenkinek lesz egy nímet ótós cobra11-be illő szituja.

2018. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legutóbb 3 autót láttam egymásba futni autópályán belső sávban. Találd ki mi volt a márkájuk...mind a 3 BMW...
2018. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!