Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Összetörtem kicsit az új...

Összetörtem kicsit az új kocsim orrát jobb oldalt parkolás közben, mert nem látni a motorháztetőből semmit se a vezetőülésben! Miért csinálják ilyenre az új autókat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 14:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10 év nem látom egyik autóm orrát se a vezetőülésből :DDD A hiba a te készülékedben van szerintem :D
2018. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Időpont ma 15:47


Haverod tanuljon meg inkább vezetni

2018. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

szopóroller, én még mindig 20 centit hagyok, sosem merek közelebb menni. mikor megvettem a kocsit 1m-ről indult. aztán parkolás után mindig megnéztem mennyi hely van még. nagyon óvatosan már nekieresztettem bokornak, kukának, hogy mégis legyen sejtésem, hol a vége.

sajnis szokni kell.

de a legrosszabb amikor szűk helyre kell jobbra befordulni, a padkát esélytelen látni kanyarodás előtt

2018. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Van egy eladó ilyesmi verdám:

2. kép


[link]

2018. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Lufit tegyel elore. Ha kidurran akkor akusztikus visszajelzest kapsz hogy kozel vagy :))
2018. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Miért csinálják ilyenre a mai autókat?Nem a parkolás nehezítése miatt bumszlik a mai kocsik csak szimplán a dizájn miatt!De kárpótol a radar és egyes modellekben a kamera!
2018. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

baszhatod a radart ha 30 centitől már folyamatosan sípol, pont mikor a legnagyobb szükség lenne rá :)

kamerával lehet centizni, de azért az messze nem olyan, mint egy régebbi kocsiból kilátva manőverezni

2018. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

"de a legrosszabb amikor szűk helyre kell jobbra befordulni, a padkát esélytelen látni kanyarodás előtt"


Én miért tudom kb +/- 3 centiméterre betenni bármilyen kocsi elejét a padkától úgy, hogy nem látom az elejét?


"baszhatod a radart ha 30 centitől már folyamatosan sípol, pont mikor a legnagyobb szükség lenne rá :)"


Majd ha kipróbálsz egy ilyet, rájössz, hogy csak 5 centi körül sípol folyamatosan, addig csak szakaszosan sípol.

2018. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

nem a párhuzamos parkolással van a gond, valamit félreértettél.

kösz, elég sok radaros kocsit vezettem már, nem kell kamuzni

2018. aug. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#17

Nem daciát meg suzukit kell venni és pontos lesz a radar!

2018. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!