Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 320d 136hp 2001evj turbó hiba?

320d 136hp 2001evj turbó hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan “problémám” van, hogy vettem egy fent említett BMW-t. Előtte nem volt meg dízelem,csak szivo benzinesem. Az a jelenség hogy 2500 íg egyáltalán nincsen nyomasom, változó geos turbóval. Ha jól tudom gt1749v. A kollegám vett egy 1.9pdtdit neki gt1749va van és egész alacsony fordulaton húz. Ez mennyire normális és ha nem az akkor mi lehet a probléma? Köszönöm a válaszokat

2018. aug. 1. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet vákuumhibától kezdve, kokszosodáson át bármi probléma. Vidd el szakemberhez és ő megnézni. (lehetőleg olyanhoz aki becsülettel rá is néz nem csak azt fogja mondani hogy turbó csere)
2018. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat az lesz szerintem csak ritka az ilyen szerelő.. hozza tartozik az igazsághoz hogy úgy vettem hogy a csaj turbó nélkül használta, levont csúszva egy cső a turbó labdajatol nem tudom ennek van e köze hozza
2018. aug. 1. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon elképzelhető,hogy nem okés a turbód és ebbe szerepet játszhat az is ahogy az előző tulaj használta. De ha neki ennyire nem tűnt fel ,hogy valami nem jó akkor gondolom nem is igazán volt foglalkozva azzal az autóval ami már neked szívás.

Az én turbóm is szemétkedik... 2 hét várakozás után jövő hétfőn szedik ki és viszem is pestre egyből felújíttatni vagy szerencsére. Rossz szerelő egyből ráér a jó szerelő meg hetek ...

2018. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az olcsón kínált autók nem véletlenül olcsók. Most a javítása lesz drága.

A legolcsóbb és legkevésbé rizikós hogy ha keresel egy turbofelújító céget és tőlük veszel egy újat és a régit beszámítják az árba mert úgyis felújítják.

2018. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülyeség de nem lehet a vákuum probléma (ha valóban az) egy lyukas cső miatt?
2018. aug. 2. 09:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Nekem 2 helyen volt lyukas a turbócső. Ki is lett cserélve,de csak nem akarja az igazságot és az egyetlen hiba már csak a turbóba van.

A dízel autónknál (naná,hogy fertőzik egymást kb) abszolút nem húzott,dombnak fölfelé csak kínlódott,de egyenesbe se ment valami jól. Szerelő simán össze nyomott valami alsó csövet ,nincs benne nyomás. Mondjuk azóta a dombon is jobban felmegy,meg kicsit húz is a turbó,de közel se olyan mint kellene (meg azért kíméljük is)...majd vákumpumpával megnézi meg stb 3 lehetséges opciót mondott,de még várunk ,hogy legyen ideje vele foglalkozni.

2018. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!