Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e34 525i - Mitől megy...

Bmw e34 525i - Mitől megy ilyen rosszul?

Figyelt kérdés

A kérdés az volna, hogy miért ilyen erőtlen az autóm?


Ez egy e34 m50b25 ös motorral. A gyári 0-100 gyorsulási adat 8.4mp és nekem ehelyett 10.9mp.


Új benzinszűrő, benzinnyomás szabályzó és új injektorok.


Mitől lehet akkor hogy ilyen gyenge?


(a légtömegmérő az elvileg jó, lambda szonda gyárilag nincs az autóba)



#BMW #AC pumpa #BMW E34 #M52B25 #miért gyenge az autó
2018. aug. 9. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
figyelj nekem is e34-em van nekem dízel,azért nem megy,mert már öreg kocsik ezek ne gyorsulgass vele,élvezd,hogy megy még eggyálltalán amúgy meg én átnézetném a motort,de a gyári gyorsulási adatok is csalókák lehetnek,meg az is számít hány személlyel gyorsulsz,milyen úton,mekkora kerékkel,stb..,ha a kocsi szépen megy én azt mondom nem a kocsi hibája
2018. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen igen tudom hogy sok dolog befolyásol. 1 fővel és üres tankkal mértem meg. És másfél hete gyengült be az autó előtte érezhetően jobb volt. Ez egy aránylag jó állapotú autó, 150 ezer km van benne, nem volt soha gyötörve, ezért nem értem..
2018. aug. 9. 13:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Az enyém gyári adat szerint 7,3mp alatt gyorsul 100-ra. Ennél picit azért több kell ,noh,de itt számítanak még az apróságok is. Gond ezzel nincs,ha 2szer annyi idő kellene neki,nah akkor ott már van valami.
2018. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Orulj neki hogy beindul.

Majd ha huvos lesz jobban megy

2018. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
egyes vagyok szerintem gondolkozz el mi volt az ami begyengíthette,ha nem tudod keress fel egy autószerelőt,amúgy azt a 150 ezer km-et szivesen megnézném😂...
2018. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az se mindegy, hogy hogy méred, meg nehéz egy jó gyorsulást összehozni, és jó le is mérni.

De ha érezhetően gyengébb, akkor az baj. Mert az enyém 192 lóerő, és mikor megy (nem nagyon szokott, most se megy), akkor letépi a fejed szó szerint. Egyszer 7 mp körül mértem 0-100-as gyorsulást videó alapján.

Egyébként nem tudom mi baj lehet. Nem eszi az olajat, nem lehet, hogy a motor halt meg benne?

2018. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6os nak

7 mp az nem semmi :D Jó egészséges motor lehet :)


Nem eszi az olajat, kétlem hogy maga a motor lenne a hiba.

2018. aug. 9. 14:44
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Öregember nem gyorsvonat. Hát még ha autó. Ne gyilkold szegényt. Hagyd hogy boldog nyugdíjas évei lehessenek.

Lehet hogy mégse anyira jó az a légmennyiség mérő.

2018. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#6-ezen nevetek 190 Le letépi a fejedet😂😂😂

Én a 272Le-s Audimra sem mondom ezt, pedig 5,5mp alatt gyorsul százra. De az is lehet , hogy csak megszoktam🙂

Köszi azért, rég nevettem ennyit, meg ilyen jót. ( ne érts félre, nem szemétségből írom, csak megnevettettél, inkább köszönöm 🙂)

További szép napot!

2018. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9-es


Én vagyok a hatos. Most nem azért, hogy direkt rádliciteljek, de teljesen véletlenül nekem is Audim van, de az enyém 313 ló :) A BMW azért van mellette, mert megmaradt régről, és sajnálom eladni. Teljesen más világ a 2 autó, az E34-es még egy sportos, közvetlen autó, teljesen másképp érzed benne a sebességet, gyorsulást. Alapvetően Audi párti vagyok, de ez az 525i nagyon megy, ha hiszed, ha nem. És gyönyörű a hangja.


https://www.youtube.com/watch?v=nN-SigYaoLQ


Kb így megy az enyém is. Mondom, már amikor megy. Mert a megbízhatóság az konkrétan ismeretlen fogalom ennél a modellnél sajnos.

2018. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!