Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdőként hogyan fejleszthetné...

Kezdőként hogyan fejleszthetném magam autóvezetésben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Néhány napja kezdtem el vezetni, 2 órán vagyok túl és kicsit csalódott vagyok, nem tudtam, hogy mire vállalkoztam.:)

Még nem vezettem a városban csak kisebb forgalmú utakon és kisebb falvak központjában.

Az autót nem érzem, ha minden jól megy 1-es,2-es, 3-masba tudok váltani,(de ez is csak vontatottan, egyeltalán nem gördülékenyen) de pl. 3masból 2-esbe csak az oktató segítségével sikerül.

Van valami tanácsotok, hogy a 3.órára kicsit felkészültebb legyek és a váltást se tévesszem? Ti hogy gyakoroltatok amikor még csak tanultatok?

Nagyon lelkes voltam, de a mai óra kicsit letörte a szarvam, mert úgy érzem semmit sem fejlődtem.



2018. aug. 9. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolsz. Ennyi, nincs semmilyen trükk, vagy csodamódszer, esetleg annyi, hogy ne stresszelj, de ezt ugye mondani könnyű. Aztán ha meglesz a jogsid, akkor még többet gyakorolsz, egyre nehezebb körülmények között. Fog az menni :)
2018. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Meg kell tanulni összehangolni a végtagjaidat. Ez csak gyakorlással működik. Próbálj koncentrálni és ne feszülj be. Egyébként meg mindenkinek meg kell tanulni valahogy. Hajrá :)
2018. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre van az oktató és a vezetésóra
2018. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 órán vagy túl, persze hogy nem fejlődtél. Az emberek átlagosan 40-60 órát vesznek mire gond nélkül átmennek vizsgán.
2018. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én a 36. órában vizsgáztam. Elsőre sikeres volt.
2018. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 veterán vas ***** válasza:

Az autóvezetési készség fejlesztésének technikáját röviden csak gyakorlásnak szokták hívni.

Úgy is mondhatnánk: sokat kell vezetni.

Ne légy türelmetlen, ne akarj egyszerre mindent tudni.

(úgy sem fog menni)

Csak nyugodtan, türelmesen, fokozatosan.

A többi majd kialakul............ ;)

2018. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én előtte már 2 éve vezettem Logitech G25 kormánnyal + pedállal(kuplung is) + H váltóval (6 Seb. + Hátramenet), kb. 4.óra után már teljesen magabiztosan váltottam. :)
2018. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!