Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros baleset történt már...

Motoros baleset történt már veletek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve történt decemberben. Nem volt még hó, csak lefagyott kereszteződések. Robogóval tartottam munkába és nem vettem észre, hogy jeges az egyik kereszteződés. 30 km/h-val mehettem éppen, túl nagyot fékeztem és az első kerék megcsúszott. Ha leraktam volna a lábam azonnal, talán tudtam volna korrigálni, de teljesen váratlanul ért. Egy pillanat alatt megvolt a baj és a földön feküdtem. Két réteg nadrág volt rajtam, a felső réteg szakadt csak ki a csúszásban. Beütöttem a jobb oldalamon a térdemet, medence csontomat és a csuklómat. A bőrkabátom jól felfogta a horzsolásokat felül. A térdem 3-4 hétig gyógyult, a medencecsont felett csak zúzódás volt, de fájt egy darabig, a csuklóm pedig pár hónapig fájt utána.

Munkahelyi balesetként kezelték az esetet, pár napot pihentem, mire rendesen be tudtam hajlítani a térdemet. Azóta óvatosabban közelítem meg a kereszteződéseket.

2018. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Még nem. Mondjuk nem is motorozok.
2018. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Volt néhány, de miért érdekel?
2018. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 Uhh az nem lehetett kellemes! Ment a zöld <-


#3 azért, mert velem most történt meg az első. Egy jó pár csonttöréssel megúsztam.

2018. aug. 11. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Értem! Szerencsére nekem a legtöbb csak karcolás volt a látványos bukás ellenére, sosem tört semmim. A legdurvább talán az volt, amikor a tökeimmel behorpasztottam a TS250/1 tankját egy frontális ütközésnél.
2018. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Hát az sem lehetett kellemes! :D (Ment a zöld)
2018. aug. 11. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
2x estem robogóval kb 50km/h-val, mind 2x azért, mert hirtelen fékeztem és blokkolt az első kerék, és csúsztam pár métert, láb, kéz horzsolásom volt, nem komoly.
2018. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igen 2 éve ősszel... nagy tempóval sport motorral :(
2018. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is volt már motoros balesetek nem is egy. Ha gondolod mesélek. Írj privát
2019. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia. Nekem is volt már motoros balesetem. Ha érdekel írj nyugodtan. Mesélek. Az egyiknél majdnem ott is maradtam
2020. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!