Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vesz néhány fiatal több...

Miért vesz néhány fiatal több milliós autót használtan, lepukkanva 200-300 ezerért?

Figyelt kérdés

Sokszor látom hogy egyes emberek mercedest, bmw-t vesznek 200 ezerekért, amikor teljesen egyértelmű hogy ennyiért nem lehet venni jó állapotút.

Látszik, hogy teljesen elütő színű sárvédő van ami valószínűleg azt jelzi hogy össze volt törve, utcán látom hogy olyan füstöt hagy maga után mint egy gyárkémény aminek a javítása drágább mint 3 ilyen állapotú autó. Hallani ahogy recseg a váltó,stb.

Miért nem vesznek inkább egy alsóbb kategóriás de használható állapotú autót?

Aztán ha úgy alakul és lesz pénzük jobbra akkor majd vesznek egyet.



2018. aug. 12. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert márkamegszállottak. Én is vettem új suzuki vagy passat áráér régebbi Porschét mert az tetszett.
2018. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem a használton van a hangsúly hanem hogy a "bontásra" kategóriából választanak mert használtan egy használható bmw, ami akár 15 éves is 900 -1 millió körül van.
2018. aug. 12. 17:14
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Mondom, ha annyira imádok egy márkát mint pl én a Porschét, képes vagyok ilyen kompromisszumra
2018. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
De ez most téged miért zavar, hogy ki mivel közledik? Ha javítania, vizsgáztatnia kell, az ő gondja lesz. Még az sem kizárt, hogy ezeket előre bekalkulálta vásárlás során, és tudatosan döntött a márka mellett.
2018. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
40%
Az oka a beteg elme :( sajnos őket már csak így veszik menőszámba, amúgy egy garast nem ér a bőre egyiknek sem.
2018. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem, hogy beteg elmére vallana. A Porsche rajongó vagyok még mindig.

Én egy 17 éves kis Porschéval kezdtem, 924 volt a típusa, majd volt 944, 911 és Boxster is. Mindegyik idős,mklasszikus sportkocsi volt. Sőt volt Mercedes E200 A124 cabrióm is, huszonéves. A klasszik autó jó eŕtelemben elmebetegség, de sok ilyen 'hülye' van. Nem véletlen alakul sok veterános és youngtimer egyesület.

2018. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Fiatal = Pénze nincs, de álmai még vannak.


Pár éve olvastam egy autós blogon cikket. Abban pont azt fejtette ki, hogy mennyire megváltoztak a mai fiatalok, mert egyre inkább "életre" vesznek autót, a praktikusságot, fogyasztást, olcsóságot nézik. És amikor a cikkíró fiatal volt, akkor nem ezt nézték, hanem hogy "menő" autó legyen, ami álmaik autója és úgyis is széthajtják pár év alatt amíg beletanulnak a vezetésbe.


Nem lehet mindent a pénz oldalról nézni. Lehet praktikusabb egy top állapotú Suzuki Swift, mint egy szakadt BMW. De a szakadt BMW-be boldogan fog beülni az, aki BMW-re vágyik. És lehet Suzukija, sosem fogja úgy szeretni, nem fogja élvezni a vezetést vele.

2018. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha tudsz ilyen több milliós értékű autókat 200-300 ezer forintért akkor szólj! Veszek azonnal negyven-ötven darabot és eladom rendes áron több millió forintért! Adok belőle jutalékot! Kösz előre is!
2018. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Több milliós autót 200 ezerért. Értem.
2018. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
83%

Egyesek látom ügyesen kiragadták a kérdés lényegét.

Magyar barátaim, akkor a 0 intelligenciátokra való tekintettel, fordítok nektek.


A fiatalok eredetileg (azaz újonnan) több milliós autót vesznek használtan, lepukkanva szétjáratva. Ezek az autók tudom is én, - 20 éve voltak újak és több millió. Nesztek ...

2018. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!