Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen ùj autòt vettèl idèn...

Milyen ùj autòt vettèl idèn ès mennyièrt? Mièrt pont azt vetted amit?

Figyelt kérdés
Csak kozvelemeny kutatok alapvetoen.

2018. aug. 13. 08:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem vettem autób ebben az évben még.
2018. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kèt kèzzel gratulàlok hozzà.
2018. aug. 13. 08:45
 3/21 anonim ***** válasza:
Sohasem vettem mėg új autót. Csak használtat. Mondjuk az nekem "új".. Az is ėrdekel?
2018. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem koszi, ha erdekelne hasznalt auto akkor azt irtam volna a kerdesbe.
2018. aug. 13. 09:01
 5/21 anonim ***** válasza:

13 éve vettem egy használt autót azóta is megvan

azért vettem,mert erre volt pénzem

2018. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly novemberben vettem, ha az még érdekes lehet számodra. Honda Civic 1.5 turbó. 7.5 M. Ez a harmadik Hondám, egyértelmű volt, hogy azt veszek.
2018. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Dacia Lodgyt, ar-erték arány tetszett, külső nem érdekelt.


Azért fizettem jóval többet hogy kényelmes ülések legyenek benne, klíma, tempómat, MP3 rádió.


A többi nem érdekelt. (Kinézet)

Takarékos dízel kellett, amit megkaptam.

Pályán baráti a fogyasztása a bodegának.


Szívem szerint Renaultot vettem volna, abból is 4.generaciós Scenicet.


Az autó 2017es, vagyis nem ezevi, de 1 éves sincs. Karácsonykor vettem az autót.

Most nyáron folyamatosan úton vagyunk a családdal, Európát szeretnénk körbejárni, keleti részt megjártuk, kb van benne 10783 km, de lambdaszondát kellett cserélni.


Azért picit kellemetlen perceket okoz mikor a munkába sietek de elkezdi regenerálni a dpf-et, de ha leallitom és baja lesz a gari ugrik.

2018. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Opel Astra K, 1.6BiTurbo.

"Flottakedvezménnyel" megkaptam 7,3M-ért.


Tavaly év végén rendeltem, idén februárban vehettem át.

Azért vettem, mert az előzőbe már nagyon sok km-t belepakoltam. Mivel munka miatt sokat járok autópályán, nem szerettem volna megvárni, míg megáll alattam a régi. Kellett egy új.

Azért ezt vettem, mert ár-érték arányban nem találtam jobbat és tetszik is. Ilyen felszereltséggel (adaptív led-mátrix fényszóró, ergonómikus ülések, stb) és ilyen teljesítményű motorral komolyabb márkák bőven 10 misi fölött kezdődtek volna. Valamint a kedvezmény is elég jelentős volt a listaárból majdnem 2 milliót elengedtek. Máshol max pár százezeret.

2018. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Azért picit kellemetlen perceket okoz mikor a munkába sietek de elkezdi regenerálni a dpf-et, de ha leallitom és baja lesz a gari ugrik."


Ilyen nincs szerintem, le lehet állítani regenerálás közben is, és ettől a gari sem fog ugrani, nem is nagyon tudják kideríteni amúgy.

2018. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem se ugrik attól a garancia. Párszor ha félbe van szakítva elviseli. Ha sokszor van félbeszakítva, akkor általában jelzi valamilyen módon, hogy ha lehet most ne állítsd le (kényszerregenerálás). Ha ez is rendszeresen félbe van szakítva, akkor lehet belőle gond hosszabb távon.

Én mivel 2-2,5 órás utakat teszek meg 130-cal, eddig mindig út közben intézte el magának. Régebben bámultam a fogyasztásmérőt, vagy visszanéztem grafikusan a "fogyasztási trendet" abból tudtam hogy épp regenerált.

Igaz még én is csak 7000km-nél tartok. Eliente nagyon sűrűn regenerált, kb 200-300km-enként. Mostanra beállt 900-1000km-re. Ezt már elfogadhatónak tartom. De írta is a kezelési útmutató, hogy "bejáratás" alatt gyakrabban fog regenerálni.

2018. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!