Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik leragadtak az autózásnál,...

Akik leragadtak az autózásnál, miért vannak a motorozás ellen?

Figyelt kérdés

Nem rég fejeztem be a B kategóriát, jövő tavasszal vagy nyár elején csinálom majd az A-t, a családtagok mégis megjegyzéseket tesznek rá, amit pont tőlük nem vártam, az a baj hogy már minden ember budira is kocsival jár, és nehezére esne felvenni egy sisakot mondjuk, vagy 200kg-ot megtartani.


évtizedek óta vezető keresztapám is mondja minek csinálsz még egy jogsit, amikor robogót B-vel is használhatok, mondtam neki hogy ingyen sem kellenének olyan szarok, mutattam a kiszemelt Yamaha-ról képet neki, dupla kipufogó az ülés alatt, 1000ccm, mondom itt kezdődik a motor.

Odáig meg vissza volt, hogy szerinted ki merne ráülni 40 évesen már, hogy utána a póznáról szedjék le.


2018. aug. 13. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most csúnya leszek, de talán azért mert b*a az ember fülét az a némely k*va hangos motor hangja, meg 100-al menve bőgetik végig a településen belül, illetve úgy előznek, hogy örülsz hogy nem kenődött fel a kocsidra. Ezek miatt bosszantanak, egyébként nincs bajom velük, míg normálisan közlekednek. Tulajdonképpen az se zavar ha gyorsan megy, csak ne településen belül, és ne idétlenül előzgetve.
2018. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, de egy sor 4-es motorral hogy mész halkan?
2018. aug. 13. 20:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Például gyári kipufogóval.
2018. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sor4 gyári rendszerrel tök halk... még a sor6 is.
2018. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ez most gondolom a napi provokatív trollkérdés valami unatkozó 15 évestől, aki friss B jogsival már fejben az ezres motoron ül, de azért kioktatja a vén 40 éveseket, akik nem mernek ráülni, mert a póznán kötnének ki :D


nekem se lenne semmi gondom a motorosokkal, sőt azokkal sem, akik hülye módjára közlekednek...csak ne sajnáltassák magukat.

annyira elkap a sírhatnék tavaszonként, amikor kimennek vonulgatni, hogy "lássák az autósok, hogy mi is itt vagyunk, mert a legtöbb autós nem törődik a motorosokkal..." meg hasonlók...aztán amikor a 2x2 sávos úton a hülyéje a sávelválasztó vonalon megy el 2 autó mellett, mert nem mazsola ő, hogy ne merje, csak aztán a szemét autós véletlenül pár centivel beljebb húzódik, mert előfordul, akkor meg mi van? jó esetben repül a tükör, aztán jöhet az anyázás.


ez teljesen független a köbcentitől mondjuk...ma szegeden a rókusin egy max 250-es vagy 125-ös nagytestű robogó csattant neki majdnem a busznak, mert hát ő azért elfér a két sáv között...csak a buszra nem gondolt, hogy a megállóból valahogy ki is kell állnia...

2018. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egy beképzelt motoros vagy, megteheted, hogy drága és nagy motorral járj majd, és így akarsz villogni, hogy száguldozol és hangosan húzatod. Én is jobban szeretek motorozni, én kismotorral is élvezem a motorozást, de a qva hangos kis vagy nagy motoroktól undorodok, mert baz*ki egy lakott területen, ahol közvetlen mennek el a motorokkal, baromi szánalmas, ahogy odahúzzák és játszanak a gázzal, irtó idegesítő a többi embernek.
2018. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Aha, tehát semmilyen jogsid nem volt eddig, letettél egy B-t aztán jövőre rá az 1000-es fazerre. Mindezt úgy, hogy - mivel korlátlan A jogosítványról álmodozol - 23 éves korodig maximum áramot vezettél.


Hihető, mit ne mondjak. De ha igaz az sem baj, valaki nagyon várja a szerveidet :)

2018. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Gondolom Te is kivártad az alkalmat hogy elérhess dolgokat, amihez pénz kellett de nem volt elegendő, nekem ilyen volt a jogosítvány, addig nem akartam elkapkodni míg normális autóra nem volt pénzem, ezeket magam finanszíroztam, szülőket nem vontam bele, bár akkor nem 26 évesen kezdtem volna bele.


Lehetett volna 21 évesen is korlátlan A-m, csak az a fránya pénz ennyit számít.

2018. aug. 13. 22:55
 9/11 dirtboy ***** válasza:
100%

azért az 1000-res alatt remélem nem a gyorsaságikra gondolsz hanem naked vagy túra.

friss A jogsival 200lóerő meg sokkal brutálisabb fék erő sok jót nem eredményez.

lemerném fogadni hogy még sok év motorozás után sem tudnál kimotorozni egy 600-as speed motort.


[link]

2018. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kicsit nagyképű vagy. Én 18 éves korom óta motorozok, most 43 vagyok, mivel ésszel csinálom a dolgot. Még nincs is meg a jogsid, de már itt vered magad. Az én motoromra fel sem bírnál mászni haver, mivel egy sivatagi enduro. Szóval némi szerénység és alázat rád férne. A motort is tisztelni kell ám, mert ő nem mond semmit majd, csak ledob a p*csába. De azért sok sikert, kedves LEENDŐ motoros kolléga.
2018. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!