Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik leragadtak az autózásnál,...

Akik leragadtak az autózásnál, miért vannak a motorozás ellen?

Figyelt kérdés

Nem rég fejeztem be a B kategóriát, jövő tavasszal vagy nyár elején csinálom majd az A-t, a családtagok mégis megjegyzéseket tesznek rá, amit pont tőlük nem vártam, az a baj hogy már minden ember budira is kocsival jár, és nehezére esne felvenni egy sisakot mondjuk, vagy 200kg-ot megtartani.


évtizedek óta vezető keresztapám is mondja minek csinálsz még egy jogsit, amikor robogót B-vel is használhatok, mondtam neki hogy ingyen sem kellenének olyan szarok, mutattam a kiszemelt Yamaha-ról képet neki, dupla kipufogó az ülés alatt, 1000ccm, mondom itt kezdődik a motor.

Odáig meg vissza volt, hogy szerinted ki merne ráülni 40 évesen már, hogy utána a póznáról szedjék le.


2018. aug. 13. 20:04
1 2
 11/11 anonim válasza:

Értem. Szóval még "csak" egy 600-as motoron se ültél, (a kérdésedből nézve még kisebben sem) de már neked az 1000-es motor kell, az alatt semmi nincs.. Mondani se kell, hogy ilyen téren segghülye vagy. Még egy 500-as motor is veszélyes lenne egy kezdőnek, nemhogy még 1000-es. Azt tanácsolom, hogy inkább bele se kezdj ebbe a motorozásba, mert a te gondolkodásmódod iszonyúan hülye. A másik része pedig, autót nyilván többen használnak, különböző okok miatt, de nem értem miért baj ez neked, hogy más mivel akar közlekedni. Ha pedig továbbra is ezt tartod a legjobbnak, akkor ne csodálkozz ha olyat fogsz esni, hogy darabokban keljen téged összeszedni.


https://www.youtube.com/watch?v=Y3nyrAOQ1pU

2018. aug. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!