Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek régebbi autókat,...

Szerintetek régebbi autókat, hogy lehetne kipróbálni, hogy milyen őket vezetni?

Figyelt kérdés

Az újabbakat ki tudom bérelni 1-1 napokra ugye mert tele vannak velük a kölcsönzők. Pl sixt és társai.

Viszont a 10-15 éves autókat már max a használtautókereskedésekben lehet elvinni 1-1 kisebb próbakörre és sokszor sajnos olyan állapotúak , hogy nem adja vissza az igazi vezetési élményét az adott autó.


Amire én gondoltam, hogy akár a tulajdonossal (eladóval) is de 1-1 órás kört szeretnék menni az adott autóval.

Természetesen fizetném az üzemanyagot és ezen felül mondjuk adnék 5-10e ft-ot az 1 órás körért cserébe.


2018. aug. 16. 00:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A régi autók szinte 100%-a már messze nem olyan, mint fénykorában, újonnan volt.

Emlékszem a régi F astrákra, Kadettekre, de bármilyen másra, beleültél, beindítottad, és szinte kuka csöndben mentél vele, még a legrosszabb úton is, a motor nagyon halkan járt, semmi zörgés, zakatolás, rezgés, csörömpölés.

Pont olyanok voltak, mint a mai új autók.

Ismerősnek van egy 3-as dízel golfja, néha melléülök, kb mintha egy centrifugában ülnék, szabályosan újjászületek, amikor kimászok belőle.

Amúgy felesleges 1 órát vezetned valamit, szinte 5 perc után látod, milyen az adott autó, ennyinek elégnek kellene lenni egy próbakörhöz.

2019. márc. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jófogáson sokan kinálnak 10-15 éves bérautót, nézz körül.


De szerintem is nulla élmény ez a kategória.

Egy Citroen CV, BMW E30 325i, Renault 4, Mazda RX-7....

2019. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezek nem régi autók.
2019. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!