Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neked mennyi időbe telt olyan...

Neked mennyi időbe telt olyan autót találni, amit megérte megvenni?

Figyelt kérdés

Fő szempont hogy jó konstrukció legyen, motorikusan és szerkezetileg is, és jól is nézzen ki, ezeket 2 millió forintig kellene besűríteni, és nincs garancia arra hogy találok olyat amit már interneten néztem.

Úgy érzem hogy mire lesz egy jó vétel addig már 3 millió forint lesz a keretem és akkor megint bővül a kínálat.


2018. aug. 18. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
így fogalmad nincs, mit akarsz, soha
2018. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 évig. Egy adott típust kerestem. Az nehezítette meg a keresést, hogy csak 1600 darabot gyártottak belőle, 45 évvel ezelőtt.
2018. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most mondjam azt hogy egy Mazda 3-at 2009-től, vagy a 6-os sedan-t szintén ebből az évjáratból, vagy egy golfot, nem régóta van jogsim, eddig egyáltalán nem foglalkoztam autókkal, motorom van azokban vagyok járatos.
2018. aug. 18. 13:07
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Minden autó, amire mostanában gyártási engedélyt adtak, az csak jó konstrukció lehet. A negyven évvel ezelőttiekre is érvényes(volt akkor).


Motorikusan egyértelmű a japán, szerkezetileg mindegyik,a jó kinézet ízlés kérdése.


Ha majd venni is akarsz, akkor már tudni fogod mit szeretnél.

2018. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 11 éve volt jogosítványom, mire megvettem az első saját autómat. Nem anyagi okok miatt, nem az előtt nem volt szükségem autóra.


Ez egy használt, 6 éves kocsi volt. Kimondottan egy típust, egy adott motorral kerestem. Olyan 3-4 hónap aktív keresés után találtam olyat, amit tényleg érdemes volt megvenni. Ez alatt persze volt rengeteg potya utam is, sokat néztem meg.

A következő (mostani) autómat már újonnan vettem. Ennél kb a vásárlás előtt 1,5 évvel fogalmazódott meg bennem, hogy jó lenne lassan lecserélni az akkori autómat. Nem volt sürgős, nem hajtott a tatár, mert addig is volt alattam autó. Egy kis pénzt is kellett még spórolni. Így ahogy összejött a rá való és megérett bennem az elhatározás, besétáltam a szalonba és megrendeltem az új autót. Kb 2 hónapra rá át is vehettem.

2018. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most estem túl ezen, 2,5 millás Golf apámnak. Olyan modell kellett, ami jó, kényelmes, megbízható, nem élményautó. Kb 10 napig lógtam a fórumokon egész nap, meg a mobile.de-n (Németből vettem), majd végül az egyik kiszemelt példányt a mobile.de-ről meg is vettem egyből, mert szerencsém volt, kifogástalan volt az autó. Az előkészület, dokumentáció tartott sokáig.
2018. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon pár hónap volt. Otthon (/Anglia) másod és harmadik estén mivel hiába újat vettem, de speciális felszereltséggel kértem, várni kellett mindent a kettőre félévet. De a döntés napok kérdésben volt. Kint elsőt harmad nadrágot vetem meg, mert kellett egy autó. Bár otthoni és otthoni első autót, pénzben és időbeni ráfordítással is többért adtam el, mit amibe nekem kerűlt.
2018. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

harmad napra vettem meg


bocsi: De ékezetek miatt, az otthon magàt régi buta okostelefonomról írok!

2018. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
itthon maradt
2018. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!