Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérte az opel cora b ezt az...

Megérte az opel cora b ezt az árat?

Figyelt kérdés

Tesómtól megvettem az opel corsát, mert ő nagyobb kocsira váltott gyerek miatt. Az lenne a kérdésem szerintetek megérte e megvenni? Amit tudni kell róla:

-Műszaki nyárig

- Hátsó gumik 1 hetesek, elsők tavalyiak

- 2 éve lett kilakatolva

- alufelnik

- 4db téli gumi (2 évig még jók)

A kocsi 1.4 (60LE)

160r ft ba vettem meg tőle átiratás nélküli ár!

Kezdő kocsinak megérte szerintetek és jó döntés volt?



2017. márc. 22. 18:16
 1/7 A kérdező kommentje:
corsa*
2017. márc. 22. 18:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon barátságos ár, bár sok mindent nem tudunk a kocsiról, de ha nincs hibája, meg nem rohad, akkor sztem full jó
2017. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fontos lenne az évjárat. De szerinten nagyon baráti.Én a 92' A corsámat adtam el tavaly fos gumikkal,szétrohadt aljával 1hónap műszakival 130ezerért.
2017. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
94 es évjárat :)
2017. márc. 22. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
kb reális . majd ha használod több ideje,kiderül megérte -e.
2017. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Háá az nem most lesz XD még a jogsit csinálom a vezetés részét, szval 1-2 hónap még de olyan csábitó ahogy áll az udvarban :$
2017. márc. 22. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdő autónak tökéletes. Olcsó fenntartású, keveset eszik, ennyiért jó, meg legalább tudod az előéletét
2017. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!