Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hivatalos Kawasaki vissza...

Hivatalos Kawasaki vissza fojtást csinált már valaki?

Figyelt kérdés

Motor vásárlás előtt állok A2-s jogosítványom van és egy nagyobb motort szeretnék venni visszafojtva hogy később ne kelljen másik motort venni. Azért akarnék Kawasakit választani mert egyedül azoknak lehet Mo.-on hivatalosan is csökkenteni a teljesítményūket. Na most a kérdésem annyi hogy mennyibe kerülne az átpapíroztatas? Illetve sokkal jobb lenne egy olyat találni ami már alapból 25/35 kw mert így az átírása is sokkal egyszerűbb, és utána ténylegesen korlátoztatom hogy ne büntessenek meg. Ti mit gondoltok?

Illetve aki csinált már ilyet az irhatna hogy is működik pontosan

Köszi



2018. aug. 18. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95e + papírmunka egy Z750 fojtása 35kw-ra. (Ami persze nem felel meg az A2 követelményeinek.)
2018. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt hol nézted? Illetve miért nem felel meg ?
2018. aug. 19. 11:31
 3/11 A kérdező kommentje:
A2-be annyi a kikötés hogy 35kw és 0.2kw/kg-nal nem lehet több. Most egy 35kw-ra fojtott Z750-nél mind a 2 teljesül
2018. aug. 19. 11:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Itthon tudtommal csak a Mirek motors foglalkozik ezzel, ez az ár tőlük van. Az A2-ben még az is szerepel, hogy a fojtott motor nem lehet 2*35kw-nál erősebb, tehát 96lónál nem lehet erősebb, a 750 leggyengébb változata is 100ló+.
2018. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ilyen jogszabályról még nem hallottam de rakeresek. Vagy ha be tudnád linkelni, hálás lennék
2018. aug. 19. 12:24
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


"olyan motorkerékpár, amelyek teljesítménye a 35 kW-ot, teljesítmény/ tömeg aránya pedig a 0,2 kW/kg-ot nem haladja meg, és amelyet nem kétszer akkora teljesítményű járműből alakítottak át"

2018. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én jogszabályra lennék kíváncsi, persze biztosan egy autósiskola tudja mit hogy de elolvasnam az erre vonatkozó jogszabályokat
2018. aug. 19. 13:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Helló! Nekem is egy papiron 35-ös Er-6f-em van, amit már külföldön papiroztak le. Azt hittem, minden márkánál működik a dolog. Nálunk miért csak a Kawát lehet lefolytani?
2018. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom viszont az er6-f az javában beleesik a papirozhato kategóriában így a z750 amit fentebb is emlitettek sajnos nem de azért még jobban utána jarok
2018. aug. 19. 13:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ER-6 az bőven beleesik ebbe.


Nem csak kawát lehet itthon fojtatni, csak erre van olyan műhely itthon ami megcsinálja. Márkaszervizek nemigen foglalkoznak ilyennel. Legalábbis se a Suzuki se a Honda, mármint régebbi motorok fojtásával, újat azt megcsinálják.

2018. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!