Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Önkiszolgáló mosóban lehet...

Önkiszolgáló mosóban lehet saját eszközöket, szereket használni? :O

Figyelt kérdés
Általában otthon mosok autót az udvaron. De most elmentem egy parkolóban lévő önkiszolgáló mosóhoz, mert nem volt nagyon retkes az autó, csak a bogarakat és a port akartam nagyjából lecsapatni róla. Ide lehet saját cuccokat vinni?! Én azt hittem, hogy nem szabad. Úgy értem, hogy rajtam kívül mindenki vitte a kis saját keféjét és ott súrolta vele az autót. Mielőtt beálltak a mosóhoz közvetlenül előtte spriccelték le a kocsi elejét saját vitt bogároldóval, a felniket felnitisztítóval. Én azt hittem valamiért hogy ezt nem szabad, csak azt használhatom ami ott van. Ezek szerint rosszul tudtam?
2018. aug. 20. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne használhatnád? Csak örülnek neki, ha nem az övéket pazarlod.
2018. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában minden önkiszolgáló mosónál szokott lenni egy tábla, amelyen a szabályok vannak. Van, ahol lehet saját eszközöket/mosószereket használni, és van, ahol nem.
2018. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én múltkor a Déli pu. melletti mosóban mostam a motorom. Amikor fogkefével elkezdtem a láncot suvickolni, egy automata hang bemondta, hogy nem használható saját felszerelés, mosószer stb. Valszeg kamerán keresztül kiszúrták.

1 hete a Kunigunda úton lévő mosóban mostam, használtam fogkefét, szivacsot, brigéciolt és senki, semmi nem szólt érte.


Úgyhogy gondolom helyfüggő. Ha egy mosó próbál környezettudatos anyagokat használni, akkor nyilván tiltják az egyéb szerek használatát.

2018. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!