Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsi nèlküli vezetésért...

Jogsi nèlküli vezetésért autómatikus az eltiltàs?

Figyelt kérdés
Jogsi nélkül vezettem és el kaptak. Helyszíni bírsàgot kaptam,45 ezer forintra büntettek. Szerintetek autómatikusan el tiltanak ilyenkor a vezetéstől vagy kapok róla valami értesítést? Kb. egy hónapja történt azóta nem kaptam levelet róla és a rendőrök sem mondtàk, hogy el tiltanak. De sokan mondtàk hogy ilyenkor autómatikus az eltiltàs.

2018. aug. 21. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Idézem: "Helyszíni bírsàgot kaptam,45 ezer forintra büntettek.".
2018. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Az akkor van ha még nem is volt soha jogsid es úgy kapnak el. Abban az esetben tiltanak el a jogsi megszerzesétől.


Gondolom nem ez most a fenti eset, csak szimplán nem volt nálad. Ez most ennyi de legközelebb figyelj oda hogy biztosan nalad van-e.

2018. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, normálisan kellene írni a kérdést, akkor nem úgy totóznánk hogy nincs jogsid egyáltalán , vagy csak akkor nem volt nálad.
2018. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt elfelejtetem irni h meg nem rendelkezem vezetoi engedelyel
2018. aug. 21. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Hogyan tilthatnának el a vezetéstől, ha egyszer nincs jogsid? Akkor tilthatnak el a vezetéstől, ha egyébként lenne engedélyed arra, hogy vezess. Nem kell külön eltiltás, akkor vezethetsz, ha van jogosítványod és kész. Mivan neked is a véredben van a vezetés vagy mi? Más emberek életével játszol illetve azzal, hogy kárt okozol nekik, ha összetöröd az autójukat.

Remélem tanultál ebből.

2018. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5/5

Nem a vezetéstől tiltják el szó szerint, hanem a jogosítvány megszerzéstől. Kb két évre.

2018. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: ja értem. Jogos. Ma is tanultam valamit :)
2018. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!